Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
Artykuł sponsorowany

Wpadłeś w spiralę zadłużeń w ZUS i US? Możemy Ci pomóc

3
Podziel się:

Przeczytaj wywiad z Aleksandrem Majchrzakiem założycielem Wealthon Fund.

Wpadłeś w spiralę zadłużeń w ZUS i US? Możemy Ci pomóc
(Materiały prasowe)

Jaka idea przyświecała Państwu na etapie tworzenia Wealthon Fund?

Wieloletnia współpraca z przedsiębiorcami i analiza ich problemów uwydatniła skalę zjawiska jakim jest zadłużenie polskich przedsiębiorców w ZUS i Urzędzie Skarbowym oraz brak rozwiązań pomagającym im wyjście z tego typu problemów. Według danych GUS prawie 1/3 przedsiębiorców w Polsce boryka się z problemem zadłużenia w ZUSie i/lub w Urzędzie Skarbowym. To bardzo liczna grupa. Odpowiedzią Wealthon Fund na powyższą sytuację było stworzenie pożyczki pomostowej, umożliwiającej wyjście przedsiębiorcom ze spirali zadłużenia.

Do kogo skierowana jest oferta Wealthon Fund?

Oferta Wealthon Fund - pożyczka pomostowa jest skierowana do przedsiębiorców mających przejściowe problemy w płatnościach zobowiązań do ZUSu i Urzędu Skarbowego.

Czy proces udzielania pożyczki jest długotrwały i wymaga przedkładania szeregu dokumentów?

Naszym podstawowym założeniem było stworzenie prostego i przejrzystego produktu, który ograniczałby proces formalnoprawny do absolutnego minimum. Staraliśmy się również maksymalnie skrócić czas trwania tego procesu. Zazwyczaj trwa on do 48 godzin. W jaki sposób weryfikują Państwo potencjalnych klientów – przedsiębiorców? Podczas procesu dotyczącego przyznania pożyczki pomostowej analizujemy przekazane nam przez przedsiębiorców dokumenty oraz weryfikujemy informacje na ich temat w dostępnych bazach danych.

Co wyróżnia Państwa produkt na rynku?

Nasz produkt wyróżnia indywidualne podejście, szybkość decyzji oraz brak zabezpieczeń rzeczowych oraz poręczycieli. Dodatkowo chciałbym podkreślić, iż koszt naszej usługi znany jest klientowi od początku.

Jakich zabezpieczeń wymagają Państwo od pożyczkobiorcy?

Naszym jedynym zabezpieczeniem jest dobrowolne poddanie się egzekucji w trybie art. 777. Kodeksu Postępowania Cywilnego.

Jakie są kwoty pożyczek których udzielacie?

Kwoty pożyczek są bardzo różne, od kliku poprzez kilkanaście i kilkadziesiąt do kilkuset tysięcy. Średnia kwota udzielanych przez nas pożyczek to około 91 tys. PLN. Maksymalna wartość
pożyczki, jaką do tej pory udzieliliśmy to 300 tys. PLN.

Na koniec czy mógłby Pan przedstawić jakie kroki musi poczynić przedsiębiorca, aby nawiązać współprace z Wealthon Fund S.A. ?

Oczywiście, na początku należy się z nami skontaktować. Można to uczynić poprzez stronę internetową - wealthonfund.pl, albo też telefonicznie. Po nawiązaniu kontaktu i przedstawieniu problemu, przystępujemy do działania. Analizujemy sytuację klienta i wyjaśniamy w jaki sposób będzie wyglądać cały proces - od momentu złożenia wniosku, poprzez dostarczenie niezbędnych dokumentów, aż do podpisania umowy i wypłaty pożyczki. Na tym jednak nie kończy się nasza rola. Staramy się również edukować i pomagać naszym klientom, aby w przyszłość nie mieli już problemów z płynnością finansową.

Artykuł sponsorowany
KOMENTARZE
(3)
Łukasz
3 lata temu
Kiedyś byłem w takiej sytuacji. Pomostówka, która zapewniła mi dostęp do tańszego kredytu bankowego sprawiła że stanąłem na nogi. Oj ile to nocy nie przespanych było tylko dlatego, że "kolega" nie płacił faktur.
Adamo
3 lata temu
Nie od dziś wiadomo, że pożyczki pomostowe to jedyne rozsądne rozwiązanie w przypadku zaleganiu płatności od zleceniodawców.
Jas
3 lata temu
Jak ktos niema pieniedzy na zus to proponujecie zeby zadluzyl sie bardziej ? To jest gwozdz do trumny