Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
kurs walut
21.10.2020 12:29

Wymieniaj waluty online

Treść sponsorowana przez Santander Bank Polska S.A.

Konieczność wyjazdu za granicę, spłata kredytu walutowego, a może szybkie przewalutowanie pieniędzy przekazanych przez rodzinę? Wymiana walut online jest łatwiejsza niż w tradycyjnym kantorze. W kantorze internetowym możesz kupić lub sprzedać walutę bez wychodzenia z domu – łatwo, szybko i w atrakcyjnej cenie.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Adobe Stock)

Podczas wyjazdu zagranicznego…
Przed wyjazdem za granicę warto zadbać o wygodny i szybki dostęp do waluty, co przydaje się zwłaszcza w nieprzewidzianych sytuacjach. Dzięki możliwości wymiany walut online, nie zaskoczy Cię nawet zmiana lotniska czy odwołany lot. Za wszystko można zapłacić jedną kartą płatniczą, która łączy się z kontami w euro, funtach czy dolarach.

… i w pracy za granicą
Pracujesz za granicą? A może mąż czy syn czasowo pojechał tam dorobić? Z pewnością zależy Ci, by mieć jak najlepszy kurs wymiany i wygodne przelewy do Polski. Dobrze, gdy masz możliwość zarządzania pieniędzmi na koncie, nawet jeśli jesteś daleko. W aplikacji bankowej można je wymienić w każdej chwili i wysłać przelew do bliskiej osoby czy opłacić rachunki. Opcja ta sprawdzi się również, gdy Twoje dziecko wyjedzie na kurs językowy lub wymianę studencką – zawsze przekażesz mu pieniądze wygodnie i szybko.

Spłata kredytu w walucie
Kredyt w walucie także można spłacać po atrakcyjnym kursie. Korzystaj ze zleceń planowanych lub zleceń warunkowych, które możesz zdefiniować w kantorze online. Określ termin albo wskaż kurs, a waluta wymieni się automatycznie.
Jeśli chcesz mieć bieżące informacje o kursie, a nie chcesz definiować zleceń wymiany – zamów alert kursowy. Bank automatycznie wyśle Ci informację o tym, jaki jest kurs euro, franka szwajcarskiego czy innej, wybranej waluty, a Ty podejmiesz decyzję, czy zdecydujesz się na wymianę teraz, czy jeszcze poczekasz.

Wygodnie i tanio
W kantorze online Santander Bank Polska wymienisz waluty za pośrednictwem dobrze Ci znanej bankowości online lub w bankowej aplikacji mobilnej. Kantor internetowy jest dostępny w ofercie specjalnej przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Kupisz w nim walutę nie tylko wygodnie, ale także korzystnie – kursy są kształtowane w oparciu o aktualne ceny rynkowe. Korzystanie z kantora online jest bezpłatne, nie ma prowizji za wymianę i opłat za definiowanie zleceń.

Jeśli korzystasz już z Santander online, kantor internetowy masz bez żadnych formalności czy dodatkowych umów – po prostu poszukaj go w swojej bankowości online lub aplikacji mobilnej.

Przelew to polecenie przelewu. Konto to rachunek płatniczy. Bankowość online, aplikacja mobilna, Santander online to usługa bankowości elektronicznej. Organizatorem promocji „Kantor Santander 24/7”, która trwa od 16 maja do 30 listopada 2020 r., jest Santander Bank Polska. Szczegóły na santander.pl.

komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
23-10-2020

jaxPIENIĘDZY NIGDY SIĘ Z OKA NIE SPUSZCZA .W kantorze stacjonarnym kładę walutę i odbieram złotówki, cała transakcja robiona jest bez pośpiechu , na … Czytaj całość

23-10-2020

PRAWDAOSOBIŚCIE SAMI W KANTORACH WYMIENIAJCIE WALUTĘ BO PRZELEWY WAS OKRADNĄ A TA REKLAMA TO ZŁODZIEJE PRZY SKUPIE ZANIŻAJĄ CENĘ KUPNA I SPRZEDAŻY

22-10-2020

ACUważajcie na koszta przelewów.

Rozwiń komentarze (9)