Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Sebastian Ogórek
Sebastian Ogórek
|
aktualizacja

Obniżka PIT do 17 proc. jednak dla wszystkich? Minister finansów odpowiada

Rząd pracuje nad zmianami w podatkach - mówiła money.pl podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego minister finansów Teresa Czerwińska. Na pytanie o rozbieżności w propozycjach obniżenia podatku autorstwa resortu i premiera minister odpowiedziała: "Ja się skupiam na najlepszych rozwiązaniach dla polskiego rynku pracy, ostateczna propozycja będzie zależała od Rady Ministrów i Parlamentu".

32
Podziel się:
KOMENTARZE
(32)
Boras
5 lata temu
"Ja się skupiam na najlepszych rozwiązaniach dla polskiego rynku pracy" - tak robi osoba która dązy do 0% dla PIT a nie walcząca o 1 % mniej niż jest. Wszystko inne to łgarstwo.
a może by tak...
5 lata temu
znieść podatek i składkę zdrowotną dla emerytów, co to za leczenie, kiedy po kilkanaście miesięcy czeka się w kolejce
ja
5 lata temu
Nigdy nie miałem jakichś niesamowitych dochodów, ale zawsze miałem oszczędności. Żeby w miarę dobrze radzić sobie w życiu, nie popaść w kłopoty finansowe, oprócz pracy i pensji potrzebna jest podstawowa wiedza finansowa – jak zarządzać pieniędzmi, jak skutecznie oszczędzać, inwestować itd. Chodzi by nie podejmować nadmiernego ryzyka, by nie wdepnąć w jakiś AmberGold czy frankowy kredyt. Po to powstała ksią.ż ka „Emer.ytura nie jest Ci potzerbna”, by ludzie mogli się dowiedzieć jak mogą sami zbudować majątek pomimo nienajwyższych zarobków.
ZK590
5 lata temu
Obniżka podatku nie do 17% ale do 18,25%.
lipa
5 lata temu
po co się odzywa jak nie ma niczego do powiedzenia , kolejny pisiorowy ignorant.
...
Następna strona