Trwa ładowanie...
bEEyaJLV
Notowania
Przejdź na

Skarbówka wytypowała warsztaty samochodowe, które nie mają kas. Kończy się ogólnopolska kontrola

Do 29 stycznia skarbówka prowadzi kontrole w warsztatach samochodowych. - Dotyczy to obowiązku, który na te firmy został nałożony już rok temu, obowiązku posiadania kasy fiskalnej online. Sprawdzamy, czy firma dokonuje rejestracji obrotu na kasie fiskalnej - wyjaśniała w programie "Money. To się liczy" Magdalena Rzeczkowska, szefowa Krajowej Administracji Skarbowej. Podkreślała, że nie jest to działanie masowe, a skierowane do tych podmiotów, "o których wiemy, że tej kasy online nie mają". Jak dodała, podmioty zostały wytypowane w drodze analizy ryzyka. - Głównym celem jest zapewnienie równych zasad gry rynkowej. Mandaty, które nakładamy są w przedziale 300-500 zł - powiedziała.

28-01-2021
Tagi:
podatki, motoryzacja, biznes
0
0
32
Podziel się
Komentarze (32)
zobacz więcej komentarzy (32)
bEEyaJMh
KOMENTARZE
(32)
kolega mietka
8 miesięcy temu
pan mietek w swoim garażu nie ma i nigdy nie będzie miał za to klientów ma zapisanych na koniec kwietnia taka kolejka
nie ranię...
8 miesięcy temu
...z warsztatem i jego personelem ,także mechanikiem ,najlepiej "swoim" , dobrze żyć trzeba ,jak z lekarzem i się o kwity nie uP0minać ,bo mentalność prawie taka sama... ,a szkoda ,że traktujemy jednych i drugich jak bogów ,bo rogi im rosną .Kasy fiskalne stoją ,leżą ..odłogiem ,jak to się mówi...W tych co robią BT kwit jest wydawany ,bo ilość z CEPIK musi, P0winna się zgadzać ,reszta usług ...,jak wyżej ,wg uznania.
hłe hłe
8 miesięcy temu
Najważniejsze że budowlańcy płacą podatki
bEEyaJMz
Piotr.
8 miesięcy temu
A Kościół kiedy będzie mial kasy fiskalne. Chrzciny wesela komunie pogrzeby. No i oczywiście msze to co łaska ale nie mniej.
123
8 miesięcy temu
Może skarbówka by się wzięła za garażowców? Ja płacę wszystkie podatki, PIT-y, Vat-y i inne, a klient mi mówi że u zenka w szopie jest o połowę taniej. Ręce opadają..
...
Następna strona