Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Mateusz Ratajczak
Mateusz Ratajczak
|
aktualizacja

Zbliżają się wypłaty wynagrodzeń. "Totalna paranoja"

– Wynagrodzenia będą realizowane w otoczeniu chaotycznym. Firmy, działy księgowe, działy kadr bombardowane są niemal codziennie nowymi zmianami, informacjami i zapowiedziami zmian. To powoduje totalne zamieszanie. Szczególnie dotyczy to firm dużych, gdzie nie ma możliwości ręcznych korekt. Myślę, że dziś nikt tak naprawdę nie wie, w jakiej formie powinny być dokonywane wypłaty – powiedział w programie "Money. To się Liczy" Wojciech Kostrzewa, prezes Polskiej Rady Biznesu. – Wizja dwóch systemów podatkowych w roku 2022 to jest jakaś totalna paranoja. Nigdy się z czymś takim nie spotkałem – dodał.

11
Podziel się:
KOMENTARZE
(11)
Greg71
2 lata temu
Nie ma żadnej kwoty wolnej w wys 30 tys. Za to są 3 stawki podatkowe: do 30 tys 9%, 30-120 tys 26% (17+9), powyżej 120 tys 41% (32+9). Tyle, ze tego PiS nie powie śle wykształceni wiedza. Tylko wyborcy PiS wierzą w kwotę wolną 30 tys;)))
Real
2 lata temu
Otrzymałam pensje za styczeń w tej samej wysokości co w grudniu a jestem pracujaca emerytka . Kto za mnie zdecydował i przesunął mi zaplate podatku i zdrowotnego do pitu rocznego .,chyba po to żebym nie widziała teraz o ile zmalała moja pensja kto jest tak przebiegły ,by w ten sposób okłamywać ludzi ze nie stracą na polskim ladzie . Rozporządzenie ze stycznia jest uciszeniem zarabiających i nakazanie pracodawcom obliczać podatki po staremu, wcześniej czy później ludzie to zrozumieją
razem 8
2 lata temu
Polka Paranoja. Autor: Prawo i Sprawiedliwość.
Szarlej
2 lata temu
podziękujcie PIS - po co robić na kolanie tak dużą reformę? powinni za to odpowiedzieć
Referent z GS...
2 lata temu
Będzie horror! Morawiecki narozrabiał i ucieka na 2 dni do Hiszpanii spotkać się z neoKomunistami Europy - zwolennikami Putina.