Forum

Komentarze użytkownika "Cspostrzegawczy"

Cspostrzegawczy / 2007-08-21 13:44 / Tysiącznik na forum
wierzę w mądrość wyborców, ale jeśli przejdzie to widocznie miał takie zasługi, że winy jego były nieistotne, a amninistracyjne ograniczanie demokracji nie powinno być celem pierwszej nowelizacji konstytucji.

Argumenty przeciwko podwyżce stóp.

Cspostrzegawczy / 2007-08-21 11:38 / Tysiącznik na forum
1. Deflacja w lipcu.
2. Duż rozpiętość między inflacją 2,5% a stopami 4,75% - prawie 2 razy
3. Zawyżanie wartości złotówki po podniesieniu stóp dodatkowo zwiększy deficyt w handlu zagranicznym.
4. Podwyżka stóp spowoduje impuls do dodatkowego spadku akcji na giełdzie.
5. W tym roku juz był wzrost stóp o 0,5pp (zbyt wczesny czerwcowy wzrost o 0,25pp - powodujący impuls na wszystkich wykresach ceny pieniądza, czy wartści zł ), który juz zmniejsza wzrost gospodarczy.
6. Po wejściu do Uni powinniśmy wzorować się na polityce stóp krajów rozwiniętych (np. USA), a nie krajów III świata - mniejsze widełki -punkt 2., dbanie o giełdę i rozwój gospodarczy.
Cspostrzegawczy / 2007-08-21 11:20 / Tysiącznik na forum
to chyba powinna być obniżka tak jak to zrobiono w USA.

Co za głupota "specjalistów" ?!!!

Cspostrzegawczy / 2007-08-21 11:18 / Tysiącznik na forum
Jeśli wzrost płac jest porównywalny ze wzrostem produkcji to NIE WOLNO podnosić stóp bo to zmniejszy wzrost produkcji i rozwarstwi się różnica ze wzrostem płac. A u nas KONIECZNY jest wzrost płac bo kadry odpływają na zachód .

NIE dla ograniczania mojego prawa wyboru !

Cspostrzegawczy / 2007-08-21 09:49 / Tysiącznik na forum
Jestem przeciwny ograniczaniu mojego prawa wyboru.
Jeśli będę chciał, to mogę zagłosować na przestępcę i to tylko mój wybór. Ważne by o tym WIEDZIEĆ i w oficjalnej liście kandydatów powinno być podane oprócz nazwiska , zawodu i wieku także to czy i za co osoba była karana.
Jestem pewien, że żaden kryminalista wtedy nie przejdzie, a uniknie się prowokacji mającej administracyjnie wyłączyć niektórych nieprzychylnych kandydatów.
Cspostrzegawczy / 2007-08-20 11:59 / Tysiącznik na forum
dobre - bo poszerza spojrzenie na Stainbach i na poziom polskich mediów

Prawo dużych liczb.

Cspostrzegawczy / 2007-08-20 10:59 / Tysiącznik na forum
W mieście gdzie maja duże poparcie te ugrupowania daje to pewność wejścia do Sejmu kandydata pod warunkiem przekroczenia 5%.
W mniejszych miastach liczą się głównie lokalne osiągnięcia.
Niebanalna jest też całkowita liczba popierających.
Cspostrzegawczy / 2007-08-16 14:34 / Tysiącznik na forum
a może w obawie, że PIS straci władzę ?

Giertych stracił zupełnie orientacje polityczną

Cspostrzegawczy / 2007-08-14 13:45 / Tysiącznik na forum
Przecież Kaczmarek jest omc przestępcą - popieranie go dyskredytuje, a wysunięcie na kandydata na premiera to zupełne zaślepienie antyPISem.

Boże chroń Gilowską.

Cspostrzegawczy / 2007-07-20 11:45 / Tysiącznik na forum
Jedyna rozsądna osoba na tym całym naszym badziewiu "specjalistów ".
Cspostrzegawczy / 2007-07-18 16:43 / Tysiącznik na forum
bo szybko zmienili.

Proszę sobie uczciwie odpowiedzieć, czy ten rok jast rokiem gospodarczych sukcesów ?

Cspostrzegawczy / 2007-07-18 16:42 / Tysiącznik na forum
A następnie pomyśleć, czyja to zasługa.
Na pewno jest to zasługa wszystkich dookoła tylko nie tego rządu - rządu tego tam Kaczyńskego.
No ale gdyby, był krach i wzrost bezrobocia, czy spadek dochodów to na pewno była by to wina tylko tego rządu.

Ja sie nie zastanawiam "Kto komu dowali?"

Cspostrzegawczy / 2007-07-18 16:25 / Tysiącznik na forum
Myślę, że to Tusk o tym ciagle myśli jak dowalić PISowi i tak mu sie rzuciło np. "wszyscy ministrowie do dymisji"
Inni zapewne też , ale w DUŻO mniejszej skali.

Ludzie maja swój rozum i ...

Cspostrzegawczy / 2007-07-11 13:20 / Tysiącznik na forum
I....nie powinno się decydować , za nich ile mają wziąć kredytu. Polska w przeliczniu na 1 mieszkańca jest raczej w ogonie kredytobiorców.
Czyżby NBP przeszkadzał rozówj budownictwa?
Cspostrzegawczy / 2007-07-11 09:50 / Tysiącznik na forum
według SE wójt zawiadomił CBA po zobaczeniu, że dokumenty są sfałszowane, czy CBA fałszowało te dokumenty?

Najnowsze wpisy