Forum

Komentarze użytkownika "Cspostrzegawczy"

Dziennik jest niedoinformowany.

Cspostrzegawczy / 2007-07-11 09:20 / Tysiącznik na forum
Tekst "działka wokół której rozpętała się afera w ogóle nie istnieje" j est nieprawdziwy - prosze spojrzeć na http://www.se.com.pl/se/index.jsp?place=mainLead&news_cat_id=1585&news_id=157211&scroll_article_id=157211&layout=1&page=text&list_position=1
Cspostrzegawczy / 2007-07-10 15:55 / Tysiącznik na forum
w tym jest pewien sens, poniewaz ludzie wykształceni żyja bardzo cześto w świecie nierealnym, wirtualym, a mniej wykształceni bardziej realnie odbierają rzeczywistość i swoją w niej rolę.
Cspostrzegawczy / 2007-07-05 15:24 / Tysiącznik na forum
Jeśli prezesem OBOP jest szef klubu PO to czy OBOP jest wiarygodny w sondażach politycznych?

NIE dla ograniczania mojego prawa wyborczego !

Cspostrzegawczy / 2007-07-05 10:39 / Tysiącznik na forum
Jestem przeciwny wszystkim zmianom, które administracyjnie ograniczają liczbę kandydatów.
Uważam, że informacja, że ktoś był karany i za co powinna być na oficjalnej liście obok wieku i wykształcenia.
Myślę, że trzeba mieć zaufanie do wyborców, że nie wybiorą przestępcy, złego kandydata jeśli tylko będą o tym wiedzieć.
Cspostrzegawczy / 2007-07-04 16:41 / Tysiącznik na forum
Z jednej strony piszesz, że PIS to nazizm, socjalizm a z drugiej, że jest bezideowy - Zdecyduj się w końcu jaki jest.

Jak już piszesz bzdury to chociaż na jedną modłę, bo sam sobie przeczysz.
Cspostrzegawczy / 2007-07-04 15:56 / Tysiącznik na forum
to nie chodzi kto jest nasz, a kto nie - chodzi o to kto kłamie, głównie w celach politycznych, a nie należy do kręgu polityków i głównie występuje w roli eksperta.
Dlatego łże elity mogą anty jak i także prorządowe.
Najlepiej jak podacie link z kłamstwem (błędy czy pomyłki zdarzają się każdemu - chodzi o swiadome podanie nieprawdy)
Cspostrzegawczy / 2007-07-04 14:45 / Tysiącznik na forum
Zastanów się trochę , twoje spekulacje są nielogiczne.
Po co natychmiast po pojawieniu sie informacji o podatku w gazecie - dementuje te informacje. Przecież mógłby poczekać na reakcję jeśli to planował.
------------------
Co do drożyzny mieszkaniowej to jestem zupełnie innego zdania: uważam, że wreszcie ceny mieszkań osiągają swoją wartość. ( rynek nie znosi próżni i właśnie nieruchomości to ważna płaszczyzna wyrównywania cen w Europie) - Majątek kraju jest wart prawie tyle ile suma wszystkich nieruchomości, a teraz nasz majątek jest wart więcej - wszyscy właściciele zyskali.

Podatek katastralny to dodatkowa biurokracja i pole do nadużyć, hamuje inwestycje w nieruchomości i w związku z tym obniża wzrost gospodarczy.
Cspostrzegawczy / 2007-07-04 13:21 / Tysiącznik na forum
nie interesuje mnie komu blizej komu dalej, kto puścił plotkę i skąd to wiadomo - podaję fakty zamieszczone wyżej i nad nimi nie ma dyskusji, no chyba, że zaprzeczysz że istniały, ale nie zaprzeczasz.
A podatk katastralny od początku nie był akceptowany przez PIS i spekulacje Rzeczpospolitej były nierzetelne, a dobudownie do tego teorii, że Kaczyński nie rozumie tego podatku itd to już zwykłe kłamstwo.

Czyzby p. Droździel chciał załapać sie do łżej elity ?

Cspostrzegawczy / 2007-07-04 10:30 / Tysiącznik na forum
Kłamstwo czy brak wiedzy : "Następnie szef rządu, wyciągnął - niczym iluzjonista królika z kapelusza - pomysł opodatkowania wszystkich nieruchomości podatkiem katastralnym."
Premier nigdy takiej propozycji nie składał, a powiem więcej od razu zdementował prasowe pogłoski o takich propozycjach ostro je krytykując.

Listę osób należących do łżej elity można uzupełnić na:
http://politycznogospodarczy.blog.onet.pl/
Cspostrzegawczy / 2007-07-03 17:07 / Tysiącznik na forum
Ja uważam odwrotnie, że większość ludzi wykształconych jest zwolennikami PISu, bo rozumieją o co chodzi, a ci niedouczeni to wykształciuchy, oczywiście część ludzi wykształconych nie głosuje na PIS, głównie ci reagujący emocjami - bez głębszego zastanowienia, a spora część ludzi wykształconych należy do łżej elity.
Taką listę łżej elty otworzyłem na moim blogu
http://politycznogospodarczy.blog.onet.pl/
Cspostrzegawczy / 2007-07-03 16:11 / Tysiącznik na forum
spojrzałem na twoje wypowiedzi - prawie wszystkie krótkie, głównie po pół krytykanckiego zdania i ty oceniasz innych. Postaraj sie sam coś stworzyć i spróbuj potem obiektywnie ocenić. Czekam na przykłady.
Cspostrzegawczy / 2007-07-03 15:55 / Tysiącznik na forum
prosze nie obrażać lekarzy, wykształciuchy to tylko ci, którzy strajkują, większość to wykształceni.
Cspostrzegawczy / 2007-07-03 15:51 / Tysiącznik na forum
to uważasz, ze bardziej pasuje profesor Kaczyński ?
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia - ciężko sie przyznać (głownie za względów psychologicznych), że popiera się niszczenie kraju.
Cspostrzegawczy / 2007-07-03 15:47 / Tysiącznik na forum
co tam po Belce, bez kozery po Buzku.
Cspostrzegawczy / 2007-07-03 14:53 / Tysiącznik na forum
Filipinki to spiewały za Gomółki, za początkowego Gierka to były już jakieś popłuczyny, na cóż skleroza nie boli.
Niestety nikt mi nie płaci za komentarze, choć po ilości i "jakości" twoich wydaje sie , że należysz do przepłaconych propagandzistów LIDa.
Jeśli chodzi o obrażanie to coraz bardziej zaniżasz poziom.

Najnowsze wpisy