Forum

Komentarze użytkownika "kalot"

Komentarze użytkownika: kalot

kalot / 2008-07-31 08:30 / portfel / Tysiącznik na forum
Bolek, ale nie chcesz mnie zrozumieć
Karkosik kupuje swoje, a zagranica swoje!

Re: GPW: Byki tylko na to czekają

kalot / 2008-07-30 15:55 / portfel / Tysiącznik na forum
a wiecie, ze 10 spółek ma dziś roczne minima?
kalot / 2008-07-30 15:54 / portfel / Tysiącznik na forum
kupuje Karkosik, towiemy z całą pewnością
a że zagranica dosiadła i OFe poprawiło to się domyślamy
kalot / 2008-07-30 15:52 / portfel / Tysiącznik na forum
kilkanaście wzrosyów ponad 10% obroty większe niż w ostatnich tygodniach, a ludziska i tak niezadowolone jakoś chodzą

Re: GPW: Byki tylko na to czekają

kalot / 2008-07-30 15:35 / portfel / Tysiącznik na forum
i znowu, mali ludzie mszczą się na forum za to, że Bytom spadł
skaranie boskie z nimi

Re: GPW: Byki tylko na to czekają

kalot / 2008-07-30 15:27 / portfel / Tysiącznik na forum
Pawciu, czekasz jeszcze aż Ci Impex spadnie?

będzie dziś jeszcze szło do góry

kalot / 2008-07-30 12:20 / portfel / Tysiącznik na forum
...prawdopodobnie
kalot / 2008-07-30 11:49 / portfel / Tysiącznik na forum
oglądałeś kiedyś wrestling?
tam wystarczy, że się doczołgasz do narożnika i Cię zaraz partner, hm ...partner zastępuje, a tu w narożniku siedzi kilku i każdy chce się dorwać do klawiatury
kalot / 2008-07-30 11:43 / portfel / Tysiącznik na forum
żeby nie było niedopowiedzeń, dobrze życzę i Tobie i spółce, ot popatrzyłem na wykresy i aktywność posiadacza i tak mi się skojarzyło;]
jeśli nie utrzyma dziś poziomu (niewykluczone)to raczej trudno będzie o wzrosty, a jeśli utrzyma dziś i powiedzmy jutro może poszybować
może niepokoić wartość nfi na poziomie 6 mln
kalot / 2008-07-30 11:10 / portfel / Tysiącznik na forum
jasteś jak ten osobnik poniżej, co by się nie działo piszesz swoje
obaj się mocno mylicie i nawet niewiem co jest gorsze
kalot / 2008-07-30 11:08 / portfel / Tysiącznik na forum
ja bym na to nie liczył, ale cóż to wogóle za pytanie, wystarczy, że ktoś kto skupił kilkaset tysięcy akcji poniżej 2 zł zechce ucieć z zyskiem i już jest obsuwa
o wiele lepiej spojrzeć czy warto weń wchodzić czy nie?
moim zdaniem warto, ale przecież ja równieź nie zawsze podejmuje właściwe decyzje
kalot / 2008-07-30 10:59 / portfel / Tysiącznik na forum
coś mi się wydaje, że chcesz wyjść prędko z tej inwestycji, a na tym poziomie jest silny opór marcowy
kalot / 2008-07-30 10:53 / portfel / Tysiącznik na forum
i to jest kolejna nieprawdziwa wiadomość, jako, że podali, że przychodzy zmaleją i prawie napewno będą maleć w kolejnych latach
a tak na marginesie od wielu lat przychode są w zasadzie stałe z dokładmnością do 2%, a wystarczyło poczytać, a nie klawiaturować co tam ktoś nagadał
kalot / 2008-07-30 10:49 / portfel / Tysiącznik na forum
nie powinno
kalot / 2008-07-30 10:28 / portfel / Tysiącznik na forum
zdecysowane ucinanie strat jest zawsze godne pochwały, ale jest zawsze jakieś ale
wielokrotnie nie decydując oddać ze stratą zrobiłem proporcjonalnie dużo i to mnie przez lata utrzymuje w moich strzategiach
kiedyś na początrku mojej długoletniej przygody z giełdą pewien makler powiedział, że najlepiej to tanio kupić a sprzedać kiedy się chce, tak jestem posiadaczem Qumaca-Secomu, a wcześniej różnych innych które pozwoliły zarabiać wileokrotnie więcej niż włożony kapitał
dziś mamy ceny wyraźnie niski, a jednak spółki przynoszę stały zysk i nie można tego pominąć , szczególnie że zazwyczj jest to zysk coraz większy
czasami jednak "ponosi" mnie ot tak, aby zarobić 2-3 tysiące na krótkich inwestycjach; oczywiście zawsze mam wystarczające zabezpieczenie jeśli są to kontrakty, grywam tak, bo daje to satysfakcje, podczas gdy codzienne pasywne trzymanie jest - przyznasz - dość nudne
jeśli chodzi o ostatnie inwestycje to starałem się kupić w związku ze spadkiem cen ropy, a jak wiesz wykres pokazuje zależność tych dwóch rzeczy
teraz można było kupić cokolwiek i rośnie wszystko jak leci tak jak u mnie dziś

Najnowsze wpisy