Forum

Komentarze użytkownika "konserwa"

Komentarze użytkownika: konserwa

konserwa / 2010-11-19 13:04 / Tysiącznik na forum
Co to znaczy "awanturniczy" dlatego, że wytyka błędy i zaniedbania w śledztwie smoleńskim. Gołym okiem widać, co opisują wszystkie gazety i pokazują wszystkie telewizje od lewa do prawa, ale to jest awanturnictwo. Czy podobało Ci się zakończenie prac komisji hazardowej??? A może rozliczenie kumoterstwa i oszustw jest tez awanturnictwem. Dlaczego dążenie do prawdy w Polsce nazywa się awanturnictwem?? A może Polakom bardziej pasuje partia, która kombinuje i oszukuje bo ona im ich samych przypomina. Przecież nieuczciwe rozliczanie się z fiskusem, nie płacenie abonamentów, wynoszenie czego popadnie z pracy, uszczkniecie czasu pracy, koloryzowanie swoich zasług i umiejętności. Jak to wszystko przypomina nam miłościwie panująca nam PO.
konserwa / 2010-11-19 13:11 / Tysiącznik na forum
A może w tych waszych pustych łbach nie mieści się, że ktoś może mieć inne poglądy niż wy. Taki stan rzeczy nazywa się w demokracji wolnością słowa. Zadanie domowe dla jedrus300 i tede zajrzyjcie do Wikipedii pod hasła "demokracja", "wolność słowa"

Re: Amerykanie wstrząśnięci wizytą Macierewicza i Fotygi

konserwa / 2010-11-19 13:24 / Tysiącznik na forum
Cóż dobrym obyczajem na świecie jest powoływanie międzynarodowych komisji do wyjaśnienia katastrof lotniczych w ruchu pasażerskim zajmuje się tym IATA. Jeśli samolot był wojskowy a Polska jest członkiem NATO to w wyjaśnianie katastrofy powinno zaangażować się NATO. Przecież to jasne jak słońce. Co do działań Rosyjskich to przypomina mi to wyjaśnianie zbrodni w Katyniu (Niemiecki wątek), albo wyjaśnianie śmierci Politkowskiej (never ending story). Już te dwie sprawy powinny nam dać dużo do myślenia i dystans do działań rosyjskich.
Myślę, że działanie Fotygi i Macierewicza niewiele przyniesie, ale przynajmniej próbują wyjaśnić a nie tak jak prokurator generalny i śledczy wojskowi czekają na wskazówki z Moskwy.

Re: Kaczyński: Rząd wobec Rosji zachowuje się jak wystraszony piesek

konserwa / 2010-11-19 13:28 / Tysiącznik na forum
Jest konkurs na imię dla pieska, którego właśnie otrzymał w prezencie prezydent Rosji. Osobiście proponuję imię Donald, świetnie będzie pasowało.

Re: PiS bez liberałów i spin-doktorów. Odchodzą: Bielan, Kamiński, Poncyljusz

konserwa / 2010-11-20 18:48 / Tysiącznik na forum
Jacy kolejni, przecież jeśli pojawili się na konferencji z Kluzik-Rostkowską to znaczyło, że zrezygnowali. Poza tymi Panami nikogo nie ubyło a jak wskazują sondaże wyjście tych ludzi z PIS nie zaszkodziło a wręcz wzmocniło partię różnica miedzy PO a PIS wynosiła tylko 8% (najmniej od wielu miesięcy). Tak trzymać.
konserwa / 2010-11-20 18:52 / Tysiącznik na forum
No chłopaki różnica między PO a PIS to 8% a wybory parlamentarne idą, może wam zabraknąć czasu na kręcenie lodów, bójta się chłopaki bójta.
konserwa / 2010-11-20 18:56 / Tysiącznik na forum
Szkoda, że nie napisali, że po odejściu tych Pań i Panów z PIS PO liczy 33% a PIS 25% wg sondaży czwartkowych. Trzeba pamiętać, że to co nas nie zabije to tylko może nas wzmocnić. Trzymam kciuki za PIS.
konserwa / 2010-11-20 18:59 / Tysiącznik na forum
Przykład bardzo rzeczowego komentarza i w pełni szanującego cudze poglądy. Czy tylko takim językiem posługują się młodzi, wykształceni z dużych miast???
konserwa / 2010-11-20 19:13 / Tysiącznik na forum
Prawdopodobnie chłopaki tęsknicie za ZOMO, kartkami, cenzurą. To co wy jeszcze robicie w Polsce dalej hajda do Korei Północnej, lub na Kubę tam by wam pokazali jak socjalizm leczy zęby.
konserwa / 2010-11-20 21:23 / Tysiącznik na forum
Ot kultura. Nic dodać nic ująć.
konserwa / 2010-11-20 21:26 / Tysiącznik na forum
Chłopaki idźcie na dyskotekę i dajcie spokój z komentarzami.

Re: Jakubiak o Kaczyńskim: sam musi rozwiązać swój problem

konserwa / 2010-11-22 12:49 / Tysiącznik na forum
Spokojnie kto to są Ci nowi??? Kowal już dawno odszedł, reszta to europosłowie na ciepłych posadkach i maja w nosie co robią koledzy w sejmie. Partia Kluzik Rostkowskiej będzie raczej konkurencją dla PO niż dla PISu. Osobiście mogę stwierdzić, że jestem twardym elektoratem dla PISu a odejście socjalnej części PISu specjalnie mnie nie martwi (dla mnie np nie do przyjęcia jest podejście Rostkowskiej do in vitro, aborcji, eutanazji i podobnych lewicowych pomysłów. Ciekaw jestem jak w tym wszystkim znajdzie się Kamiński nie tak dawno ostry prawicowiec co może lwiątko już nie zaryczy???
konserwa / 2010-11-22 13:53 / Tysiącznik na forum
To w takim razie jak znajdujesz PO??? Bo chadekami mimo iż należą do chadecji w PE nie są???
Trudno być chadekiem jeśli ma się zapatrywanie zupełnie nie chrześcijański.
A tak swoją drogą znasz poglądy "towarzysza" Jarosława z GW i TVN24???

Re: Włoscy studenci obrzucili senat jajkami i petardami

konserwa / 2010-11-24 18:17 / Tysiącznik na forum
Ciekawe czy dożyję takiego czasu gdy nasi studenci wyjdą na ulice w proteście przeciw niszczeniu naszego szkolnictwa wyższego przez najmniejsze nakłady na nie w Europie (za nami została tylko Albania). Na wszystkim się oszczędza na stypendiach naukowych, stypendiach doktorskich, stypendiach habilitacyjnych a podobno rząd inwestuje w młodych???
konserwa / 2010-11-26 21:08 / Tysiącznik na forum
Osoby z tym wysokim poziomem kultury to zapewne Palikot, Niesiołowski, Komorowski wraz jego dobranymi ludźmi honoru Jaruzelskim, Milerem, Kwaśniewskim i Olechowskim (powtórka z rozrywki). Jeśli Tobie podobają się tacy Panowie to rzeczywiście jesteś wczorajszy a nawet przedwczorajszy. Mimo to pozdrawiam i dowiedz się, że z pełnym zaufaniem głosuję na PIS a jestem jak typowo opisywany wyborca PO. Może poza urodą.

Najnowsze wpisy