Forum

Komentarze użytkownika "konserwa"

Komentarze użytkownika: konserwa

Re: Agencja Fitch ostrzega: Rating Polski zagrożony

konserwa / 2011-01-03 14:25 / Tysiącznik na forum
A miało być tak pięknie ?!?!

Boże to Niemcy tak zbiednieją????

konserwa / 2011-01-05 10:01 / Tysiącznik na forum
Co na to nasza Aniela???

Re: Gigantyczne straty kolei. Przez rok ponad 730 mln zł

konserwa / 2011-01-05 10:11 / Tysiącznik na forum
To jest przygotowanie to tzw prywatyzacji. Przedstawiają to dosyć dokładnie wykładowcy na mikroekonomii. Zakład zarzyna się, mówiąc, że nie przynosi zysku, jednocześnie na boku rozmawia się z kupcem. Kiedy cena odpowiada wtedy ogłasza się "przetarg" i prywatyzuje, lub ostatecznie upadłość. Osoba odpowiedzialna za to dostaje albo dożywotnią rentę, albo dobrze płatną posadę w kupionej firmie. Tak urosły fortuny wielu Polaków związanych z tzw prywatyzacjami.
Teraz czekam kiedy KGHM zacznie przynosić straty, przecież nawet najlepiej pracujące i dochodowe przedsiębiorstwo można załatwić.
Z kolejami jest o tyle jeszcze śmiesznie, ze wszyscy mają tej sytuacji dosyć, więc całe społeczeństwo chce prywatyzacji mimo iż budżet państwa na tym nawet przy złej kondycji spółek kolejowych straci.

Re: To już 19 finał WOŚP. Orkiestra zebrała blisko 123 miliony dolarów

konserwa / 2011-01-09 20:59 / Tysiącznik na forum
Czy to nie wstyd dla Rzeczpospolitej kiedy dyrektor Centrum Zdrowia Dziecka przyznaje, że 100% sprzętu dla szpitala kupują fundacje m.in. Jurka Owsiaka. Czy nie wstyd Pani minister Kopacz występować w Orkiestrze- przecież to jej resort nie radzi sobie z zakupem sprzętu aż starch co będzie kiedy Orkiestra przestanie grać i fundacje przestaną dawać pieniądze. Wtedy będziemy leczyć się w pustych pomieszczeniach o chlebie i wodzie na materacach położonych na ziemi. Wstyd mi za Państwo Polskie bo jest ono kompletnie zdegenerowane!!!!

Re: Nałęcz: Miedwiediew może być na rocznicy

konserwa / 2011-01-12 09:11 / Tysiącznik na forum
Po raporcie MAK i reakcji Tuska taka wizyta jest rzeczywiście potrzebna dla wzmocnienia PRu Platformy Obywatelskiej i jej prorosyjskości.
A tak swoją drogą nie wiem czy Pan Nałęcz sobie kpi z rodzin ofiar???

Re: Migalski: Donald Tusk jest złodziejem

konserwa / 2011-01-12 09:15 / Tysiącznik na forum
Miłość Ci wszystko wybaczy krętactwo, złodziejstwo i łzy (na kolei). Drogi Donaldzie to dla Ciebie.

Re: W spożywczym będzie coraz drożej

konserwa / 2011-01-12 09:26 / Tysiącznik na forum
To była z góry zaplanowana akcja. Nagły skok cen tuż przed świętami, który z nawiązka zrekompensował wzrost kosztów w nowej sytuacji, dlatego lekko zjeżdżając z marży ludzie z dnia na dzień tej podwyżki nie odczują bo ona już była. Proszę zobaczyć, że zwykle po świętach ceny spadały a w tym roku nawet zgniłe pomarańcze kosztują tak samo jak świeże. Teraz jeszcze będą nakładały się inne wzrosty cen m.in. energii i one eksplodują cenami na Wielkanoc. Świetne dla PRu PO przecież to sezonowe podwyżki (tak tłumaczą) to nie wzrost podatków. A ludzie cóż zdezorientowani bo na pytanie czy od ostatnich zakupów podrożało mówią zgodnie z prawdą, że nie. To jest dopiero majstersztyk teraz wiecie dlaczego PO wygrywa wybory.
konserwa / 2011-01-13 12:00 / Tysiącznik na forum
A to co siódmego udostępniono lotnisko na prośbę "nieprawdziwych" Polaków??? Oj Chłopie zastanów się co ty wypisujesz. Może jedni i drudzy powinni rowerami pojechać? Ekologicznie i bezpiecznie.

Re: Raport MAK: Rosjanie zrzucają na nas całą winę

konserwa / 2011-01-13 12:04 / Tysiącznik na forum
Ludzie a co wy myśleliście, że Politkowska sama się zabiła, dziennikarze sami się napadają w Rasiji a Chodorkowski kradnie sobie własną wydobyta ropę, żeby nie płacić podatków (pewno wiadrami woził). Rosyjski MAK jest podobnie wiarygodny, choć trzeba przyznać, że sami też cegiełkę do tego dołożyliśmy.
konserwa / 2011-01-13 12:07 / Tysiącznik na forum
Szkoda, że powycinałeś i powklejałeś to co pasuje do Twojej teorii. Tak działają GW i TVN oraz Konsomolskaja Prawda.
konserwa / 2011-01-13 12:09 / Tysiącznik na forum
To Twoje odreagowanie na KUL??? Biedaku jak Cie tam tłamszą.

Re: PiS: Sejm musi skomentować tę hańbę

konserwa / 2011-01-13 12:16 / Tysiącznik na forum
Przypomina mi się stary żydowski kawał. Icek skarży się Rywci "napadli mnie w parku przy fontannie"; a Rywcia na to "i co zareagowałeś" Icek: "tak spuchłem".
Tak zareaguje nasz rząd bo Rosjanie swoje załatwili maja kontrakt na gaz a resztę maja tam gdzie światło nie dochodzi. Bo to my ich gazu i ropy potrzebujemy. Ludzi, którzy uzależniają nas od Rosyjskich złóż powinno się postawić przed trybunałem stanu.
Polska jest krajem energetycznie samowystarczalnym węgiel i gaz ziemny tylko permanentnie niedofinansowane jest i nieuporządkowane wydobycie surowców.
konserwa / 2011-01-13 12:18 / Tysiącznik na forum
Trza do Anieli pojechać co na to Niemce mówią???
konserwa / 2011-01-13 13:42 / Tysiącznik na forum
Z tego co wiem to np taki Ziobro wygrał wszystkie swoje sprawy więc o co Ci chodzi??? A ekspertów się dobiera np żeby stwierdzili, że Politkowska sama się zabiła. Wierz Rosiji a bedziesz szczęśliwy.
konserwa / 2011-01-13 13:45 / Tysiącznik na forum
Może kierownikiem wycieczki o on był, ale dyrektorem tego biura podróży, które wycieczkę organizowało jest Twój ulubieniec zdobywca Peru i Dolomitów.
A teraz wymyśl honorowe wyjście dla Twego Płemieła.

Najnowsze wpisy