Forum

Komentarze użytkownika "konserwa"

Komentarze użytkownika: konserwa

Re: W sprawie Smoleńska nie ma co liczyć na USA

konserwa / 2011-01-21 13:03 / Tysiącznik na forum
Cóż ostatnio komisja Milera wystąpiła o pomoc do kolegów w USA, ale gazety o tym milczą. Tylko pamięta się "Antka Policmajstra" i Fotygę. Akurat USA maja duże doświadczenie w badaniu katastrof lotniczych może w tym pomogą. Jednak jeśli ktoś myślał , że spróbują arbitrażu miedzy Polską a Rosją to się srogo zawiódł, bo może Niedźwiedź wyliniały, głodny i kaprawy, ale to w dalszym ciągu Niedźwiedź.
konserwa / 2011-01-21 13:23 / Tysiącznik na forum
Bezsprzecznie jest to niezłe zagranie PRwskie. Drugie świadczy o sile lobby drogowego - budowniczych dróg a to uwierzcie mi niezły interes. Przecież przy fachowości GDDiA drogi można zbudować z byle czego i byle jak a kasa leci. Budowa jednego kilometra drogi szybkiego ruchu w Polsce jest najdroższa w Europie ok 200mln złotych. Ciekawe, że Chorwaci wykuwając tunele, budując estakady i strome zjazdy płacą za budowę autostrady (1km)połowę mniej, podobnie jak w Finlandii gdzie, żeby zrobić podkład trzeba kuć w litej skale a budowa drogi jest tańsza. Moi drodzy jeśli myślicie, że powstanie więcej kilometrów dróg to się mylicie. Powstanie tyle samo kilometrów tylko budowa 1 km będzie droższa.
A co do jakości tych naszych drogich dróg to sami po jednej zimie możecie się przekonać.
konserwa / 2011-01-21 13:27 / Tysiącznik na forum
Przecież to bajeczka, która nie znajduje pokrycia w faktach. Co zresztą przyznał sam Niesiołowski.
konserwa / 2011-01-21 13:33 / Tysiącznik na forum
Jeśli myślisz o takiej pracy jaka sobie zmontowali Miro i Zdzicho to wybacz, ale z nimi dla ich tzw dobra Polski nie chcę pracować. Nie chcę przyłączać się do kręcenia lodów na służbie zdrowia. Robić z PO szemranych interesów. Mam komfort, że rano patrząc w lustro mogą sobie spojrzeć w oczy.
Drogi Zbyszku użycie słowa "hołota" świadczy o braku konkretnych argumentów. Szkoda, że zamiast merytorycznej dyskusji puszczają Panu nerwy.

Re: "Szkodził państwu, teraz będzie szkodził PiS"

konserwa / 2011-01-23 18:21 / Tysiącznik na forum
Nikt nie lubi szarych eminencja a szczególnie skorumpowane PSL. Takich układów rodzinnych w agencjach państwowych pozazdrościć mógłby niejeden kacyk z krajów afrykańskich.

Re: Tiry utknęły na granicach. Na jak długo?

konserwa / 2011-01-24 11:46 / Tysiącznik na forum
Zwracam uwagę szanownych forumowiczów na kolejny "sukces" rządu premiera Tuska. Jakby nie można było wcześniej negocjować.
konserwa / 2011-01-24 12:09 / Tysiącznik na forum
Proponują pogadać z geologami. Możliwości geotermalne Polski są olbrzymie ok 30% obszaru naszego kraju leży na terenach gdzie wody termalne przekraczają temperaturę 85 stopni Celcjusza - dobra do elektrowni, nie mówiąc o ogrzewaniu. Póki co jednak jest to dosyć drogie. Najpierw trzeba zużyć to co mamy węgiel i zaniedbany gaz ziemny (wcale nie ten łupkowy).

Re: Polacy raczej krytyczni wobec zmian w OFE

konserwa / 2011-01-27 12:13 / Tysiącznik na forum
Istotne jest to czy osoby pytane kiedykolwiek zetknęły się z OFE. Myślę, że może nawet połowa pytanych jest w takim wieku, że nie miała wyboru musiała oddawać pieniądze do ZUS. Pytanie powinno być skierowane tylko do tych respondentów, którzy mają konta w OFE. Trudno oceniać coś jeśli nie ma się z tym nic wspólnego. To tak jakby głuchego zapytać czy woli muzykę Mozarta czy Prokofiewa????

Re: Nie mam złudzeń, oni wykorzystają Smoleńsk

konserwa / 2011-01-27 12:16 / Tysiącznik na forum
Ciekaw jestem jak nazwać wycieczkę prezydentów Polski i Rosji do Smoleńska. Nie to nie jest wykorzystywanie tej tragedii. Oj czasami mam wrażenie, że Borusewicz żyje w matriksie.
konserwa / 2011-01-28 10:35 / Tysiącznik na forum
Proszę o dowód. Bo z zapisów wynika, że "odchodzili" a nie lądowali. Jednak kiedy kłamstwo powtarza się tysiące razy to jak widać z komentarza powyżej ludzie zaczynają wierzyć. Życzę odrobiny samodzielnego myślenia . Uwierz, że są inne źródła informacji niż Gazeta Wyborcza, Polityka i TVN24.
konserwa / 2011-01-28 10:39 / Tysiącznik na forum
Może.
Gdyby nie podskoczyła to nie miałbyś możliwości żyć w miarę wolnym kraju od ponad 20 lat i wypisywać co Ci się żywnie podoba na forach.
konserwa / 2011-01-28 10:42 / Tysiącznik na forum
Ciekawe a Katyń to wina Niemców - tego dowiedzieliśmy się od Rosjan. Tylko matoły wierzą Rosji.
A instrukcje drogi kolego można napisać post factum kiedy chce się ratować własny tyłek (myślę o rządzie Tuska).
konserwa / 2011-01-28 10:50 / Tysiącznik na forum
Tylko gdzie ta Twoja Chadecja Rokitę jasia wywalili, Zytkę Gilowską wywalili, Płażyński już wcześniej zrezygnował a w dodatki nie żyje.Wybacz rachityczny Gowin nic nie zrobi bo jest osamotniony. Znacznie mocniejsza jest spółdzielnia Grabarczyka i układ gdański Tuska. Nie ma przyszłości w PO a co krok to jesteśmy bliżej przepaści. Pewno rząd wkrótce ogłosi "staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy ogromny krok na przód".
konserwa / 2011-01-28 11:00 / Tysiącznik na forum
Nie tylko - niezalezni.pl, salon24, Rzeczpospolita, Gość Niedzielny, Wirtualna Polska, Prawica.pl , i wiele innych. Może czasem warto zajrzeć też do Naszego Dziennika, Osobiście sprawdzam prawdę z Naszego Dziennika i prawdę z Gazety Wyborczej i jakoś ta druga prawda jest bliższa Tischnerowej gówno prawdzie.
konserwa / 2011-01-28 11:05 / Tysiącznik na forum
Zdrowy rozsądek podpowiada mi, że wina leży po obu stronach. Jedno mi się u Rosjan podoba, kiedy ktoś zawini zaraz go wywalą, tak jak odpowiedzialnych za bezpieczeństwo na lotnisku Diemiediewo. U nas mija prawie rok a żaden z organizatorów feralnego lotu i przygotowania wizyty nie poniósł żadnej kary politycznej ot polskie obyczaje.

Najnowsze wpisy