Forum

Komentarze użytkownika "konserwa"

Komentarze użytkownika: konserwa

konserwa / 2010-12-30 10:53 / Tysiącznik na forum
Drogi Panie Zbigniewie co dla Pana jest takie czytelne już dla innych prawników nie jest. Trudno jest kwestionować wyniki śledztwa kiedy ich nie ma a nie ma ich - bo brak jest dostępu do dowodów. Szanowny Panie ile razy nasi prokuratorzy oglądali wrak Tupolewa i badali czarne skrzynki??? No chyba, że poważnym śledztwem nazwie Pan śledztwo korespondencyjne na podstawie poszlak, które łaskawie Rosjanie nam przysyłają lun częściej nie przysyłają. Kurcze Panie kochany przecież to nawet Pański premier twierdzi, że raport MAKu, który wysnuwa wnioski z rosyjskiego śledztwa jest nie do przyjęcia. Czy aby nie byłoby wygodniej wszystko udostępnić, przeprowadzić uczciwe śledztwo z udziałem śledczych z NATO (wszak Tutka była samolotem wojskowym sił powietrznych należących do NATO) i wreszcie sprawę zamknąć!!!! Wie Pan co mnie też już zbrzydło słuchać o Smoleńsku, ale widocznie nikt nie ma na tyle odwagi żeby za sprawę ostro się zabrać.
konserwa / 2010-12-30 10:58 / Tysiącznik na forum
Chłopaki a wy sobie tak pięknie z dzióbków jecie. Proszę o dowody presji na pilotów. Może zachowały się na czarnych skrzynkach a może nie. Dalej już napisałem, że nie byłoby problemu gdyby wasz guru poleciał z naszym guru w jednym terminie ot cała filozofia.
konserwa / 2010-12-30 11:05 / Tysiącznik na forum
Zbyszku i tede sami sobie odpowiadacie kto tak to podprowadził??? Rosjanie nie żadne protokoły, ale czysta polityka. Ciekaw jestem czy Tusk będzie nadal tak lubiany gdy będzie podważał raport MAKu. Już w "niezależnej gazecie" w Rosji ukazał się artykuł z pomrukami niedźwiedzia. Rosja rozegrała pięknie waszego premiera i naszego prezydenta. A wypadek Smoleński był tylko konsekwencją tej gry. Jednak tylko słaby zgadza się na każde warunki Rosji.
konserwa / 2010-12-30 11:19 / Tysiącznik na forum
"Katastrofa smoleńska nie ma żadnych tajemnic." patrzcie jeno ty jesteś tego pewien a prokuratorzy już nie. Kochani próżna dyskusja - skoro argumenty o braku dostępu do jakichkolwiek dowodów was nie przekonują, że właściwie nic nie wiemy o Smoleńsku tylko to, że samolot spadł i zginęło mnóstwo niewinnych ludzi to trudno o czymkolwiek dyskutować.
konserwa / 2010-12-30 11:23 / Tysiącznik na forum
Tak i Kaczyński i Tusk byli naiwniakami. Został już tylko jeden naiwniak. Tu mogę się z wami zgodzić, że obaj tak zapiekli się w walce, że dali się podejść jak dzieci. Ostatnio amerykanie wydali bardzo ciekawa książkę o Rosyjsko-Radzieckiej dyplomacji i sposobach działania tej machiny serdecznie polecam.
konserwa / 2010-12-30 11:40 / Tysiącznik na forum
Cztery dni później w Rosji rozbił się samolot w podobnych okolicznościach i zginęło zaledwie 14 pasażerów??? Zbyszku znasz Rosyjska prokuraturę, znasz sprawę Chodorkowskiego i Politkowskiej czy myślisz, że sprawa Smoleńska jest inaczej prowadzona??? Dokumenty, które do nas docierają są jedynie kopią śledztwa rosyjskiego a gdzie polskie śledztwo. Dlaczego nie ma możliwości tzw oblotu, dlaczego nie mogą nasi śledczy zadać pytań ludziom pracującym feralnego dnia na lotnisku w wieży kontroli lotów, dlaczego nie możemy dowiedzieć się jakie procedury obowiązują na tym lotnisku i czy lot traktowany był jako cywilny czy wojskowy??? Nie interesuje mnie Fotyga i Macierewicz mnie interesuje prawda o tym wydarzeniu (Smoleńsku). Oddanie śledztwa Rosjanom było największym błędem Tuska ot co.

Re: Były szef kancelarii Lecha Kaczyńskiego stanie przed sądem

konserwa / 2010-12-31 12:02 / Tysiącznik na forum
W ten sposób PO pozbywa się wszelkiej opozycji. Wydumane zarzuty, oskarżenia, procesy ciągnące się latami - jako żywo Białoruś, albo Rosja najbardziej demokratyczne kraje Europy.

Re: Orłowski broni zmian w OFE: To kompromis

konserwa / 2010-12-31 12:10 / Tysiącznik na forum
Mam wrażenie, że w białych rękawiczkach rząd zaczyna mnie okradać. Bo dlaczego ruszać OFE nie lepiej zreformować KRUS, zacząć ściągać składki od uprzywilejowanych. Jeszcze trochę a połowa społeczeństwa, która pracuje i odkłada ciężko zarobione pieniądze funduje emerytury rolnikom, sędziom, prokuratorom, policji i wojsku.
Łatwiej jest nam zabrać bo to nie boli koalicjanta czyli PSL a wszak do władzy Tuskowi głosy PSL są konieczne.
PO was skubie a wy jak barany na nich głosujecie to dopiero obciach.

Re: Inflacja pójdzie w górę, ale pod kontrolą

konserwa / 2010-12-31 12:16 / Tysiącznik na forum
Jeśli inflacja wzrasta o 3% rocznie przez 10 lat a ty w tym czasie nie dostajesz podwyżki to realna twoja płaca spada o 30%. Jeśli do tego dojdą różnego rodzaju wzrosty cen związane z kursem złotówki, ze zmienioną marżą na towar to dostajesz nieźle po kieszeni. np propan w ciągu 10 lat w Gaspolu zdrożał o 100% a moje dochody nie wzrosły o taką wartość procentową.

Re: Graś o OFE: Rząd uratował Fundusze

konserwa / 2011-01-03 10:59 / Tysiącznik na forum
To najlepsze rząd ratował OFE przed samym sobą??? Parodia rządzenia i kabaret nic więcej tylko skąd biorą się jeszcze te barany, które na tych jegomościów z PO chcą głosować???? A może taki jest Polak - masochista im bardziej go zgnoją tym lepiej.

Re: 35 proc. w wyborach? PO zadowolona

konserwa / 2011-01-03 11:09 / Tysiącznik na forum
Skąd się bierze jeszcze tych 35% baranów??? A może to masochiści im bardziej dołują tym bardziej chcą głosować na PO. Im bardziej kradną z OFE tym bardziej głosować na PO. Im wyższe podatki tym bardziej ... na PO. Czy te 35% kompletnie nie myśli??? Przecież jak nie chcecie na PIS to można na SLD, albo PSL albo PJN, albo nawet Palikota(może nie byłoby lepiej, ale weselej).

Re: Polski gest solidarności. 20 euro od osoby

konserwa / 2011-01-03 11:15 / Tysiącznik na forum
No tak częstszy kontakt na bazarach, na lewych robotach itp. Wszak to wspaniały pomysł na rozwój demokracji, proletariusze wszystkich krajów łączcie się. Tylko dlaczego ja mam za to płacić?? Gdyby za darmo były wizy dla Białorusinów polskiego pochodzenia to owszem a tak skoro nie ma kasy na realizacje ustawy repatriacyjnej to dlaczego dajemy innym prezenty????

Re: Estonia gładko weszła do unijnego klubu euro

konserwa / 2011-01-03 11:22 / Tysiącznik na forum
Problem polega na tym, że ani Francja, ani Niemcy i wiele innych krajów nie spełniałoby dzisiaj wymogów niezbędnych do wejścia do strefy euro. A co do Estonii życzę powodzenia, ale wielkość wyzwania jest tak niewielka jak wielkość kraju. To tak jakby część Warszawy przyjęłaby euro.
konserwa / 2011-01-03 12:56 / Tysiącznik na forum
A co to są ważniejsze cele???? A wydawałoby się, że jest to pierwszy rząd, który rozbija reformę emerytalną. No chyba, że prof Balcerowicz się myli???
konserwa / 2011-01-03 13:51 / Tysiącznik na forum
I w dalszym ciągu kontrolują mnie na granicach nie chodziłeś w skarpetkach na lotnisku w Londynie??? A do USA ?? Mnie to nie przeszkadza a łosie to Ci co dali się Platfusom wydymać.

Najnowsze wpisy