Forum

Komentarze użytkownika "konserwa"

Komentarze użytkownika: konserwa

konserwa / 2011-01-28 11:08 / Tysiącznik na forum
A swoją drogą masz racje bo dowodów już nie ma, zdążyły zostać zniszczone wraz z wrakiem samolotu i "zaciętym" zapisem filmowym wydarzeń na wieży.

Re: Trwają prace nad zasadami funkcjonowania KRUS

konserwa / 2011-02-01 12:18 / Tysiącznik na forum
Zbliżają się wybory trzeba obiecywać i obiecywać. Szkoda, że przez 3 i prawie pół roku rząd premiera Tuska siedział z założonymi rękami i nic nie robił. Najbardziej leniwy i nieudaczny rząd w historii RP.
konserwa / 2011-02-02 11:32 / Tysiącznik na forum
Drogi kolego nie wiem co ma Kaczyński do Mubaraka (może wzrost). Jeśli chodzi o "wadzę" to raczej Tusk jest "nieodspawalny" od swojego stołka i to on dąży do utrzymania władzy za wszelką cenę za cenę bankructwa RP.
A tak z drugiej strony to jako Europejczyk wolisz mieć w Egipcie w miarę przewidywalnego Mubaraka czy nawiedzonego ajatollacha???
konserwa / 2011-02-02 11:34 / Tysiącznik na forum
Zgadzam się w 100%, chyba świat "zachodni" dokładnie wie jak tym sterować, choć przez moment wydawało się, że USA zaspały.
konserwa / 2011-02-03 11:57 / Tysiącznik na forum
Wg ministerstwa Spraw Wewnętrznych liczba wydanych zezwoleń na podsłuchy za rządów Donalda Tuska wzrosła dwukrotnie. Badały tą sprawę organizacje dziennikarskie i organizacja obrony praw człowieka. Z tego wynika, że teraz bardziej podsłuchują to dopiero podwójne standardy.

Re: Dziś sądny dzień ministra Bogdana Klicha

konserwa / 2011-02-03 12:03 / Tysiącznik na forum
Czy posłanka Mucha już kupiła kwiaty dla ministra Klicha???
To co się dzieje w naszym kraju to kompletny obciach jeden rozkłada koleje i drogi, ale jest przyspawany do stołka, drugi syndyk masy upadłościowej polskiego wojska uważa, ze im gorzej (wg prokuratury) tym lepiej. Władza korumpuje, ale absolutna władza korumpuje absolutnie.
konserwa / 2011-02-03 12:05 / Tysiącznik na forum
Masz rację niebezpieczny jest dla lotników, bo jego działania przyspieszają spadanie statków powietrznych w armii.

Re: Byli prezydenci dostaną podwyżkę

konserwa / 2011-02-04 11:56 / Tysiącznik na forum
Dlaczego my wszyscy mamy oszczędzać a Panowie prezydenci nie??? Czyżby żyli w innej Polsce w Polsce A, a my pozostała hołota w Polsce C.
Ryba psuje się od głowy. Cały ten nasz sejm i senat trzeba byłoby jak w Tunezji czy Egipcie i wtedy wziąć ludzi z nowego naboru, którzy nic nie mieli wspólnego z polityką.

Re: Sikorski: Mamy sukcesy w polityce wschodniej

konserwa / 2011-02-07 20:46 / Tysiącznik na forum
Dosyć śmiesznie wygląda ten taniec godowy Komorowskiego dookoła Merkel i Sarkoziego. Wygląda to jak umizgi starej panny, która wie, że nie jest już dziewicą, dlatego ten ostry makijaż i mizdrzenie.
Mnie jako Polakowi jest przykro kiedy naszego prezydenta traktują jak piąte koło u wozu. Panie Sikorski i Panie Komorowski wasze sny o potędze nie znajdują odzwierciedlenia w rzeczywistości.
A ten fagas co latał z dużym parasolem za Komorowskim, żeby woda lała się na łeb Merkel i Sarkoziemu wyglądało b. śmiesznie.
Kolejna klapa polskiej polityki, uważajcie kiedy zostaniemy w Europie drugiej prędkości to dzięki temu rządowi.

Re: "Nie możemy poddać się dyktatowi wielkich"

konserwa / 2011-02-08 11:57 / Tysiącznik na forum
Kompletna pomyłka polskiej polityki zagranicznej. To co obecnie panujący nam proponują to sny o potędze. Najweselsza jest inicjatywa Komorowskiego, aby Rosję zaprosić na trójkąt Weimarski. Tak jakby Niemcy i Francja nie załatwiły już swoich spraw dbając o swoje interesy z Rosją (nord stream i statki wojenne). Zamiast tworzyć koalicję z mniejszymi, zbierać ich głosy to my robimy PRowskie spotkanie z Merkel i Sarkozym. Z resztą ten PR kiepsko wypalił bo fagas z parasolem nie wiedział kogo obsługiwać Bronka, Aniele czy Mikusia. Wyglądało to śmiesznie, było jeszcze kilka takich sztywnym momentów a już najlepiej jak Sarkozy chwalił postawę Komorowskiego wobec Rosji (może tez wobec raportu MAK).
Prawda, że od dawna nikt nas się nie boi, ale teraz wyszło, że nikt nas nie szanuje bo polityka RP to jak umizgi starej przechodzonej panny wstyd Panowie wstyd.

Re: Prasa: Trójkąt Weimarski znów funkcjonuje

konserwa / 2011-02-08 12:08 / Tysiącznik na forum
Myślę, że dziennikarze zagraniczni nie maja pojęcia o tym co nam w duszach gra. Może Komorowski otworzy się na Rosję, ale naród niekoniecznie. Dla przeciętnego Włocha (Corriere della Sera) polityka wschodnia to polityka wobec Białorusi, Ukrainy, Rosji, ale też wobec Gruzji czy np Litwy, Łotwy i Estonii. Dla nich to wschód i niuansów między tymi krajami nie widzą. Czy popieranie reżimów na Białorusi i w Rosji można porównać do otwarcia gospodarczego wobec krajów Nadbałtyckich i demokratycznej Gruzji.
O kompletnej abnegacji dziennikarzy, ale tez zwykłych ludzi niech świadczy moja przygoda, kiedy przyznałem się, że jestem Polakiem to w knajpie w jednym z krajów tzw zachodu specjalnie zagrano dla mnie "Podmoskiewskie Noce" przecież to wschód.
konserwa / 2011-02-11 13:19 / Tysiącznik na forum
W oświadczeniu napisano, że, wśród priorytetów polskiej prezydencji bezwzględnie powinny się znaleźć kwestie wspólnej polityki rolnej, bezpieczeństwa energetycznego, godności człowieka, wolności religijnej, polityki prorodzinnej i społecznej.
Pod którym z tych postulatów nie podpisałbyś się z powodu "debilnosci" lub "ortodoksji" ???
A może poza bluzgami już Ci nic nie zostało?????
konserwa / 2011-02-11 13:24 / Tysiącznik na forum
Nie wiem czy ty wiesz, że najtęższe Polskie głowy były związane ze stronnictwami katolicko-narodowymi - Kwiatkowski, Grabski i wielu innych budowniczych II RP. Pamiętasz jak im to wyszło i gdyby nie II wojna światowa pewno bylibyśmy potęga. Może teraz jest czas,kiedy różnej maści liberałowie rządzili, żeby takie stronnictwa doszły do władzy.

Re: Rząd przeje część składek z OFE?

konserwa / 2011-02-11 13:28 / Tysiącznik na forum
Czemu mnie to już nie dziwi???

Re: Lewica zyskuje i nie chce do koalicji

konserwa / 2011-02-14 12:42 / Tysiącznik na forum
Czy będzie rządzić PO czy SLD to jeden pies. Panowie z SLD zupełnie niczym się nie różnią od Panów z PO. Niby liberałowie, ale dla wygranych wyborów populistyczni socjaliści w dodatku mocno przelepiają się do stołków jak guma do żucia albo Mubarak potem ich latami trudno oderwać.

Najnowsze wpisy