Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Sebastian Ogórek
Sebastian Ogórek
|

Kiedy likwidacja OFE? Waldemar Buda podał możliwy termin

- To kwestia decyzji politycznej - odpowiedział wiceminister funduszy i polityki regionalnej Waldemar Buda na pytanie o likwidację OFE. Jak dodał, jest kilka rozwiązań na stole, trzeba rozstrzygnąć, które będzie najwłaściwsze. - Mam nadzieję, że we wrześniowej ofensywie legislacyjnej będziemy mieli również OFE. Ogłosimy rozwiązania przed wrześniem, ale we wrześniu będzie ten proces legislacyjny - doprecyzował. To jednak oznacza, że zmiany nie wejdą w życie od początku przyszłego roku. - Raczej na połowę przyszłego roku bym skalował - powiedział Waldemar Buda.

emerytury
wideo
32
Podziel się:
KOMENTARZE
(32)
LIS
3 lata temu
A GDZIE OBIECANE GODNE EMERYTURY STAŻOWE PO 35 40 LATACH NIEZALEZNIE OD WIEKU PYTAM GDZIE
WITEK
3 lata temu
KTOS POWINIEN ZA TO ODPOWIEDZIEC JEDNI COS WPROWADZAJA DRUDZY LIKWIDUJĄ A W SUMIE TYLKO MU TRACIMY KASE A TAK NIE POWINNO BYC KAŻDA ZŁOTÓWKA POWINNA WRÓCIC DO NAS NA NASZE KONTO INACZEJ TO ZYKŁĄ KRADZIEZ A TO POWINNO BYĆ SCIGANE Z URZĘDU GDZIE PROKURATURY CZAS SCIGANIE SIE POWINIEN ZACZĄC PANIE ZIOBRO MAMY DEMOKRACJE I NA KRADZIEZE NIE POZWALAMY
polak
3 lata temu
Zrównać wiek emerytalny kobiet z męzczyznami i zlikwidowac wszystkie przywileje sędziów,prokuratorów,górników i służb mundurowych!!! Wszyscy przcują do 65 lat i koniec a jak komuś się nie podoba nie musi służyć!!!
stary emeryt.
3 lata temu
Co mało nakradli na inflacji???? Potrzebują na rozdawanie wyborcze OFE ???? Bogaci mają władzę w głębokim poważaniu - już się zabezpieczyli !!!!! Okradani są ciułacze tacy jak ja, którzy składają grosz do grosza, na godny pogrzeb i skromną tradycyjną stypę. Składałem, a pan Glapiński zabrał mi tą nadzieję na godny pochówek!!!! Ceny pogrzebów poszybowały w górę a inflacja zżera mi oszczędności w tempie geometrycznym !!!! I jak mam was pisowcy nazwać ??????
................
3 lata temu
Połowa roku przyszłego??? moje przewidywania się sprawdzają, to są dziady i złodzieje !!! 8 lat na wprowadzenie obietnic???? bo co???? bo wybory w 2023 roku i pół roku wcześniej będą musieli dać nam emerytury stażowe??? Rozdali emerytury maDkom 4 plus za nic, za darmo a ludziom pracującym 40 lat kopa w doopę, w tym czasie albo część przeszła na emerytury normalne albo nie dożyła
...
Następna strona