Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Inwestorzy do WIG20 pilnie poszukiwani

Inwestorzy do WIG20 pilnie poszukiwani

Money.pl / 2007-02-16 17:20
Komentarze do wiadomości: Inwestorzy do WIG20 pilnie poszukiwani.
Wyświetlaj:
slaw / 2007-02-18 21:03 / Uznany Gracz Giełdowy
Aha i jeszcze jedno ........na koniec zaryzykowałem okrutnie żona z tyłu w samochodzie między warrenem a marlowem ........ ....... ale golluma wziąłem do przodu to juz byłoby za dużo))))
warren buffet / 2007-02-18 21:06 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
hy hy, widziałeś ze nie umiała sie zdecydować na ktorym ramieniu barczystym głowe ułożyc :)))))))))))))

pozdrów żone, fajna kobieta - jesteś szczesciarzem :)
brydzia / 2007-02-18 21:03 / 10-sięciotysiącznik na forum
Orle , mnie wcale nie interesuje co wy tam robiliście , więc te swoje tajemnice możecie sobie zachować dla siebie , gollum tak samo nie musisz tu żadnej relacji zdawać bo akurat mnie to nie interesuje , wolałabym coś ciekawego o jakiejś spółce poczytać , bo po to tu wchodze , fakt że coraz mniej , niż tych Waszych wypocin

widać że niektórzy zachowują się jakby pierwszy raz za darmochę się pobawili i troszkę im się w głowach pomieszało jacy to są Muchos

I tak miałam się już a Wami pożegnać na dłużej także okazja myślę wyśmienita ,

pozdrawiam tych skromniejszych którzy się bawili i zostali sobą bo widać że niektórym to nie wyszło
człowiek znikąd / 2007-02-18 23:07 / portfel / "Trillium"
Brydziu ufam, że fajnie bawilibyśmy się gdybyś była w naszym gronie.
Pozdrawiam ciepło jak zwykle.
janusz / 2007-02-18 21:37 / Bywalec forum
TY jesteś jakaś nie " dopieszczona "-- nic Ci nie pasuje .
Jak pisze ktoś o akcjach , to momentalnie Go krytykujesz , jak piszą o spotkaniu forumowiczów -czyli o nas wszystkich ( bez wyjątku czy był , czy nie ) również Ci źle .
Napisz co Cię interesuje , lub jakie akcje posiadasz ( bo nigdy nie widziałem abyś napisała o swoim portfelu)
Ja mam TUP-a
Polną
Kopex
1NFI
Fasing
pozdr.---- piszcie co w stolicy dolnego śląska
modliszka / 2007-02-18 21:31 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Kobiety mają coś takiego, jak napięcia przedmiesiączkowe, wiec wóczas cisza, schodzic z drogi, nie dyskutować, przytakiwać i zając sie zmywaniem garów :-) Jutro jest nowy dzień i nowe nastroje -)

A tak wogówle to miło czytać, o Waszych "wyczynach" :-) Ciesze sie, że w ludzich strat nie stwierdzono, nastroje przednie i relacji troszkę :-) A to, co top secret - zatrzymać, dla siebie ;-) Ku chwale forum i dalszym zdrowym nastrojom ;-)

Pozdrawiam
orzeł / 2007-02-18 21:19 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
Brydziu widzisz Marlow fajny młody inteligentny człowiek i zrozumiał o co chodzi :)
a Ty no cóż nie oceniam Cię ale mnie r********* na łopatki więc Ci wyjaśnię :)
to samo co do Kwiatu Młodzieży Forumowej ale inaczej specially for YOU :
jak się z kimś baluje to nie opowiada się o pewnych szczegółach tego balowania bo być może druga strona nie do końca by sobie tego życzyła
czy teraz wszystko jasne?
nie gniewaj się ale na spotkaniu kilka razy ciepło się o Tobie wypowiadałem wierząc że już panujesz nad emocjami
myślę że po takim fantastycznym swoim wystąpieniu możesz być pewna że każdy wrzuci Ci tysiące propozycji cudownych inwestycji - będą się prześcigali w owej uprzejmości
ps i nie odpisuje że i tak tego nie potrzebujesz robię to za Ciebie :)
pozdrawiam gorąco
brydzia / 2007-02-18 21:26 / 10-sięciotysiącznik na forum
aż taka mało inteligentna nie jestem żebyś musiał mi łopatologią wykładać

a klasę i profesjonalizm to możesz sobie poobserwować na podstawie pana Marka , który napisał że będzie relacja , a Ty możesz sobie swoją relacje zdawać komu chcesz , bo mnie to lotto , i nie musisz mi żadnych pomysłów spółek podrzucać bo jakoś sobie radzę
piciu / 2007-02-18 22:00 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Całkowity brak kultury!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zarozumiała, arogancka, zazdrosna.......................................
orzeł / 2007-02-18 21:35 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
wiesz co przez chwilkę chciałem mieć wrażenie że ktoś się podszył pod Twój nick ale pasuję już nie chcę
pa Brydziu
nie jesteś z mojego świata
piciu / 2007-02-18 22:05 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Orle - pełen szacunek.
slaw / 2007-02-18 21:23 / Uznany Gracz Giełdowy
Orle - czy Ty nie grasz w jakieść heavy metalowej kapeli)))
orzeł / 2007-02-18 21:47 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
hehe
nie nie nie a widziałeś kiedyś śpiewającego Orła to byłby dopiero okaz :)
risky-rainmaker / 2007-02-18 21:32 / Ostatni Optymista
No właśnie....posłuchalibyśmy czegos...:)))
warren buffet / 2007-02-18 21:21 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
również paru osobom mowiłem cieple slowa o Brydzi, szkoda ze jej nie było, natomiast ten post wyzej był niepotrzebny i nie na miejscu.
Abus / 2007-02-18 21:16 / Uznany Gracz Giełdowy
Brygida MCI sobie poogladaj, wspomnisz moje slowa, to bedzie spolka nie lada...
btw. 28 lutego 4Q po korekcie prognoz...jakiej? dobrej!!:D
risky-rainmaker / 2007-02-18 21:09 / Ostatni Optymista
Smutny koniec obcej kobiet.....
orzeł / 2007-02-18 21:21 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
witaj Risky
NO i dziś właśnie tego mi jeszcze tutaj brakowało by ktoś rozbawił mnie do łez
trzymaj się stary i powodzenia :)
warren buffet / 2007-02-18 21:08 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ej, jest niedziela, wiekszosc przyjechala po wspaniałym zjeździe i jest pod ogromnymi jeszcze emocjami.... przez pierwsze 30 min myslalem ze snie... tyle nicków we własnej osobie... było super, jest niedziela i na forum zazwyczaj jest luźniej, a taki zjazd był pierwszy raz....

wiesz kogo tam najbardziej brakowalo ? no zgadnij... a mialas byc na urlopie.... wielka szkoda, bo chcialem cie poznac...
slaw / 2007-02-18 21:05 / Uznany Gracz Giełdowy
dlaczego ja byłem pewien takiego posta????........... Brydziu wiesz my chłopy pańszcyźniane gdzież nam do szlachty ....... Pozdrawiam niezmiennie gorąco
Aron-antyklerykał / 2007-02-18 21:02 / portfel / Bywalec forum
Ale wam szczerze zazdroszczę a tak miałem ochotę jechać,trochę onieśmielony bo żółtodziób,choć starszy wiekiem od większości i pewno doświadczeniem ale w innych dziedzinach. W ostatnim dni zabrakło mi impulsu którym kieruje się w życiu i nie pojechałem.
Właśnie w tym czasie zmarł mój Ojciec rocznik 27 ,chłopak z Warszawy co żeby przeżyć nie żle musiał się umieć często bić i kombinować.Jestem jednym z dziewięciu jego synów,wybaczcie że składam tu hołd mojemu Ojcu.
POZDRAWIAM.
szczypiorek / 2007-02-18 22:36 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Trzymaj się, wszyscy bez wyjątku jesteśmy z Tobą ...
AB / 2007-02-18 21:56 / Bywalec forum
Witaj Aronie- proszę, przyjmij wyrazy współczucia.
Dziękuję za słowa, które napisałeś w pierwszym zdaniu.
Opisują one w pełni również moją sytuację i rozterkę z tym
związaną. Na następne spotkanie wybierzmy się razem.
Serdecznie pozdrawiam
yoo / 2007-02-18 21:28
Utrzymuję kontakty z wieloma "chłopakami z Warszawy" z pokolenia Twojego Ojca. Ich losy wojenne i powojenne postawy są dla mnie czymś niezwykłym, a takie przyjaźnie, jak z nimi, nie zdarzały mi się często.
Chwała odchodzącemu pokoleniu.
lojka / 2007-02-18 21:25 / Tysiącznik na forum
również współczuje
slaw / 2007-02-18 21:08 / Uznany Gracz Giełdowy
jestes naprawde super facet - byłeś tam gdzie powinieneś być naprawde ..... Wyrazy szacunku dla Taty
Romi / 2007-02-18 21:05 / portfel / Koci Tata
Przyjmij moje kondolencje, smutne że każdego to spotka.
warren buffet / 2007-02-18 21:03 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
szczere współczucia...
gio / 2007-02-18 21:31 / portfel / Tysiącznik na forum
Nie ma dla Ciebie odpowiednich słów... trzymaj się.
wamster / 2007-02-18 23:57 / "Jest lepiej!"
szczerze współczuje
charmag / 2007-02-18 20:52 / Bywalec forum
niezmiernie zaluje swej nieobecnosci... niemniej mam nadzieje na jakas relacje nie koniecznie oficjalna ;)
serdecznie pozdrawiam
caly czas szczesliwy tata ;)
risky-rainmaker / 2007-02-18 20:57 / Ostatni Optymista
To Cię tłumaczy....:))
slaw / 2007-02-18 20:48 / Uznany Gracz Giełdowy
Wiecie takie towarzycho w moim aucie miałem że głowa mała - zabawa.... rewelacyjna.

Aha Siepan - Ty nie tak mialeś wyglądać!!!!

Dziekje wszystki ma rewelacyjna atmosfere. Samuraj i Futurek ..... pięknie sie w pogladach nieróżnimy. Jarg - pozdrawiam serdecznie. Jeck Ty dobrze wiesz ze EFEKTy tego przyjść musza.
slaw / 2007-02-18 20:38 / Uznany Gracz Giełdowy
Wróciłem - było rewelacyjnie......... i gOLLUM ZROBIŁ Z MARKA kNITTERA "NIEDŹWIEDZA " BYKA tak wiec hossa jest wieczna.

Aha i jeszcze jedno Warren Buffet ma największe szanse ze wszystkich uczestników zjazdu przeżyć najwiekszą ilość hoss. Jakbym wiedział wczesniej albo sobie inaczej wyobrażał zabrałbym dla niego ...... pampersy))))).
warren buffet / 2007-02-18 20:43 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
he he. taki młody to ja juz nie jestem :))
gollum / 2007-02-18 20:42 / Uznany Gracz Giełdowy
Dobrze że dojechaliście w całości :)
warren buffet / 2007-02-18 20:38 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Najbardziej znany polski inwestor giełdowy kupił kolejny NFI, bo planuje wielkie inwestycje. Dwa fundusze mają mu pozwolić na podzielenie ryzyka, łatwiejsze zarządzanie i zdobywanie kapitału

Jeden NFI to za mało, gdyż trafia do nas wiele ciekawych ofert inwestycyjnych - wyjaśnił "Rz" Roman Karkosik.

Dwa NFI nie będą dla siebie konkurencją, ale zostaną podzielone profilowo. To wynika z ogromnej liczby projektów przygotowywanych przez Romana Karkosika. Dwóm funduszom łatwiej też będzie zdobyć finansowanie na dwa projekty z krańcowo odmiennych branż - wyjaśnia Karina Wściubiak, od wtorku prezes NFI Midas.

http://www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_070217/ekonomia/ekonomia_a_14.html

=======

kurde, jak takie cos czytam to dławie się lekko, bo z tego wynika ze karkosik ma tylu chetnych z kapitałem pukającym do jego drzwi, ze nie wie ktorą walizkę ze złotem wnieść do mieszkania.... szkoda tylko ze przez pol roku jeszcze zadnej walizki pieniedzy roman nie podjął....
risky-rainmaker / 2007-02-18 20:38 / Ostatni Optymista
Warren przejdź na GG, Proszę...
gollum / 2007-02-18 20:27 / Uznany Gracz Giełdowy
Dojechałem.

Po pierwsze:
Dzięki dla ekipy "Money" za wszystko. Poziom imprezy świetny. Stanęliście na wysokości zadania - wszystko było dopięte i zaplanowane. Dzięki.

Po drugie:
Dzięki dla Was wszystkich, którzy przyjechaliście. To jest naprawdę ważne, że ludzie potrafią zebrać się do kupy i ruszyć tyłek. To właśnie dlatego jesteśmy ludźmi a nie maszynami. Mam nadzieję, że jesteście zadowoleni choć w połowie tak jak ja. Naprawdę było super!! Udowodniliśmy, że jesteśmy ludźmi z krwi i kości a nasze istnienie zostało potwierdzone naocznie (choć chwilami boleśnie). Żaden reklamodawca niczego teraz już na pewno nie zakwestionuje a do patronatu nad kolejną imprezą będą się pchali :)

Po trzecie:
Very speszyl dzięki und respect jak stąd do Wall Street dla Daniela Gąsiorowskiego i Marka Knittera - już Wy wiecie za co. Jesteście chłopaki naprawdę w porządku.

Moje gorące przemyślenia są takie:
1) Orzeł wygląda całkiem inaczej - jak nieorzeł. Zupełny konflikt z wyobrażeniami. Ale in plus :)
2) Podobnie samuraj jack - tu byłem w szoku :)
Pozostali wyglądają tak jak powinni :D

Pod koniec imprezy odbyła się burzliwa dyskusja z naszymi analitykami (przepona mnie boli). Mam nadzieję, że to o czym mówiliśmy zostanie wprowadzone w życie a następna impreza odbędzie się w takiej formie i terminie jak nam się zamarzyło :) Byłby to zaiste powód do dumy świadczący o rozwoju naszej społeczności we właściwym kierunku. Wierzę, że Daniel i Marek przekażą komu trzeba co trzeba w taki sposób jak trzeba :)

Być może będę miał potem siłę napisać więcej. Relacji jednak nie będzie. Kto ma wiedzieć ten wie :) A kto nie przyjechał niech żałuje i następnym razem dobrze przemyśli decyzję.

LUDZIE, BYŁO ŚWIETNIE!! :)

P.S.
Warren Buffet jest słaby w łóżku LOL
warren buffet / 2007-02-18 20:30 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
róż twoich majteczek powodował ze momentami ślepłem :pp

a tak powazniej, dzieki panowie, imprezka super, tez powoli glos trace, ale co tam :) rowni z was goscie...
niedźwiedź / 212.76.37.* / 2007-02-18 20:16
Witam, wszystkich. Relacja jest w trakcie przygotowywania. Myśle, że jutro już będzie gotowa wraz ze zdjęciami:)
Mam nadzieje ze gollum calkiem sie nie rozchorował, a marlow zda swoj egzamin.
Dzieki "czlowiekowi znikąd" za fajną i szczerą rozmowę.
Pozdrawiam jeszcze raz, Marek lub Niedźwiedź jak kto woli :)
gollum / 2007-02-18 20:34 / Uznany Gracz Giełdowy
No rano idę do lekarza i teraz już na poważnie będę się leczył. Zapalenie płuc to nie żarty. No ale jak ja miałem dźwiedziu opuścić taką imprezę, no sam powiedz. W życiu bym sobie nie darował. Z OIOM-u bym się urwał i przyjechał :)

Pozdrawiam i dzięki za troskę :)
warren buffet / 2007-02-18 20:24 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
juz sie martwilem o Was :)
niedźwiedź / 212.76.37.* / 2007-02-18 20:28
Daniel ledwo dycha i mnie jeszcze zaraził ! Sam już mam temperature...juz widze tą naszą wspolną relację w portalu...:))
Fakt ze wtedy kompletnie nie wiedzielismy gdzie jestesmy, szczescie ze taksowkarz wiedzial gdzie jest i gdzie jest nasz hotel. Zastanawialem sie jak Ty zaprowadziles golluma, a przede wszystkim niesfornego marlowa do waszego hoteliku..:)
warren buffet / 2007-02-18 20:31 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
a nie pytaj :) po drodze oczywiscie monopolowy :) a potem to śmiechawa do 3:00 :-))

ps. też mnie za gardło juz chwyta chrypa :/ gollum, mam nadzieje ze to nie twoje zapalenie płuc :)
gollum / 2007-02-18 20:36 / Uznany Gracz Giełdowy
Nie, zapalenie płuc chwyta za płuca a nie za gardło.

Ja stawiam że to o 18 zimnych piw za dużo w ciągu doby :P
risky-rainmaker / 2007-02-18 20:13 / Ostatni Optymista
Bardzo....dziękuje za ciepłe słowa....ale sukces tego zjazdu... jest sukcesem nas wszystkich....każdej indywidualności...szczególeny podziw dla tych co mieli najdalej do Wrocławia, a jednak się zdecydowali...dzięki również Redakcji...p. Danielowi....że pukał do Prezesa (Panu Prezesowi równiż wielkie dzięki) i tej małej Kobietce z Money...o fajnym uśmiechu.....pogodzie, że nie było śnieżycy....:))

Ja już jestem myślami na zjeździe w Warszawie....powiedzmy we wrześniu..:)))
warren buffet / 2007-02-18 20:32 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
jednak to ty naciskałeś aby to zrobić, jednak wielu osobom pomogles z hotelami - dziekujemy
gio / 2007-02-18 20:03 / portfel / Tysiącznik na forum
Dajecie strasznie dużo fajnego ciepła pozostałym forumowiczom - cieszę się, ża Wam wyszło. Fajna energia bije od Was.
orzeł / 2007-02-18 19:55 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
Do Wspaniałego Kwiatu młodzieży forumowej
nie jedno spotkanie przed nami tak więc niech sprawy pewne tajemnicą zostaną, coby zachęcić nieprzybyłych do uczestnictwa w kolejnych zjazdach :)
zjazdy slalomy giganty niech to zostanie między nami
ps zasada tu i teraz - działo się podziało się to nasze kurcze nie wiem jak Wam to zapodać ale wiem że będziecie wiedzieli o so mi chosi :)
mila2 / 2007-02-18 20:26 / Tysiącznik na forum
to jest to,pewne rzeczy zachowac w........,jak zawsze rozważny,pozdrawiam
orzeł / 2007-02-18 20:34 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
dzięki i pozdrawiam serdecznie :)
mikus / 2007-02-18 20:02 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witam po długiej przerwie. 6 dni w pracy (niektórzy tak pracują:)), cieszę się, że zjazd był fajny, a na kolejny mam nadzieję, że trafię na dni wolne od obowiązków. Z relacji wynika, że było super. Więc miłych wspomnień, a jutro niech wszyscy zabierają się do pracy, coby na natepny zjazd zarobić i godnie go zorganizować. Jestem za tym, coby "można dupę zamoczyć" jak rzekł Gollum. Pozdrawaiam.
bollullos / 2007-02-18 23:10 / portfel / Uznany Muł Pancerny
hhe inni pracują od świtu do zmierzchu czasem do świtu i tak dalej...
marlowe / 2007-02-18 19:57 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
kumkam
orzeł / 2007-02-18 20:01 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
wiedziałem że będziesz wiedział :)
pozdrawiam i trzymam kciuki za egzamin
powodzenia
orzeł / 2007-02-18 19:56 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
Orlica kazała mi wprowadzić korektę
"O so mi hossi:) "
warren buffet / 2007-02-18 19:45 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
dziekuje orle za prezent a redakcji za wspaniale upominki... to juz mam 3 albo 4 kubek :) zbieram do kompletu :)
yoo / 2007-02-18 19:30
Z życzliwym zaciekawieniem i sympatią czytam pierwsze przekazy ze spotkania wrocławskiego. Wasze dotychczasowe, wirtualne relacje przetestowaliście w świecie realnym. To musiało zaoowocować dużą dawką emocji. I to jest w życiu ważne. I tego Wam troszkę zazdroszczę.
Myślę też, że rezultaty Waszego spotkania będą wykorzystane dla dobra tego forum.
Gratuluję Redakcji, gratuluję uczestnikom - forumowiczom.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy