Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Rynek w górę, ale przy kiepskich obrotach

Rynek w górę, ale przy kiepskich obrotach

Money.pl / 2007-09-11 16:49
Komentarze do wiadomości: Rynek w górę, ale przy kiepskich obrotach.
Wyświetlaj:
Tyler1980 / 2007-09-12 09:31 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
2007-09-11 21:09:37 | *.*.*.* | AT-Techno MATADOR
To śledź uważnie :)
Taki fajny komentarz o ELEKTRIMIE znalazłem na innym forum cyt:
"Ewidentne zamrożenie struktury akcjonariatu !!!!! I niekoniecznie kurs musi
dołować. Proszę pamiętać, że okres od jutra do dnia wycofania z obrotu (jeśli GPW
się przychyli)to ostatni czas na zakupy, a chętnych nie brakuje. Ci co liczyli na
spokojne kupowanie przez najbliższe miesiące zapewne przyspieszą swoje zakupy i to
po wyższych cenach. Papier stanie się dobrem rzadkim a po wycofaniu dobrem
niedostępnym w obrocie publicznym
Wiem ze tym co maja elka nie jest do smiechu ale ten post mnie powalil na kolana.
jar / 2007-09-12 10:23
BRAWO!
Czy znajdzie się jeszcze ktoś, kto sprosta dzisiejszemu zadaniu?
Przypomnę.
Zadanie na dziś:
Szukamy tylko pozytywnych informacji i pozytywnie się wypowiadamy na forum.
Jar
jar / 2007-09-12 09:20
Witam wszystkich forumowiczów. Zagrajmy na zwyżkę. Bez narzekania. Popierajmy się, a nie wyśmiewajmy.
Zadanie na dziś:
Szukamy tylko pozytywnych informacji i pozytywnie się wypowiadamy na forum.

Ja już znalazłem:
"-Wzrastają nadzieje na stabilizację na światowych rynkach finansowych po informacji, że amerykańska Rezerwa Federalna (Fed) jest gotowa podjąć odpowiednie kroki, w tym także wprowadzić obniżki stóp procentowych (chodzi tu o stopę referencyjną)."
Dobrego dnia tzn. dobrych decyzji inwestycyjnych.
Jar.
(日本語版) / 2007-09-12 06:31 / ___
Znikam dyskretnie

czesc Tafcik i Yayurek
bebe / 2007-09-12 02:15 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
DOBRANOC................
modliszka / 2007-09-12 01:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam wszystkich,
nocna pora, ale w takich ostatnio mam czas, aby usiasc do kompa....

Jesteśmy w poczatkowej fazie wzrostów, nie potwierdzonej obrotami, gdyż nieufnośc inwestorów jest olbrzymia. Powolne wzrosty rynków światowych, z czasem uświadomią nam, że korekta dobiegła końca.....Nie będzie szaleństw...szaleństwa zaczną się od 21 wrzesnia, kiedy to w indeksy, uderza wzrostowe kontrakty terminowe....popryt na nie zaczyna się wzmagać, czego wszystkim zycze ;-)

Dobranoc
barakuda / 2007-09-12 01:31 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
skąd wiedziałaś , że tak właśnie chciałem napisać...dzięki , że mnie wyręczyłaś...:-)))
bebe / 2007-09-12 01:40 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
dziękuję...Modliszka i dziękuję Barakuda......,że jestscie....kocham Was..po prodtu...
nieeeeeeeeeeeeeeeeeeee......
TERAZ .....WAS...LUBIĘ.....................
bebe / 2007-09-12 01:57 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
będzie ......UP....u NAS....ja tak to właśnie widzę....
bebe / 2007-09-12 00:24 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
tak się postarałam napisać ładnie...i co...? cholera mnie rozłączyło..nie powtórzę myśli....aleeeeeeeeeeeeeeeeeeee
witaj needle...i oczywiście witajcie Wszyscy...
jestem na krótko....bo mam trochę jutro spraw ....iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...cholercia juz od samiusienkiego ranka.....
ale dzień zakończyam sukcesem.....oby tak dalej.....nadzieja...jest jednak napędem....
ale co do CESARZA- zobaczę...jednak tytuł zobowiązuje....zwłaszcza, że aktywa są realne....a gpw...wiecie...przecież to GRA....
bebe / 2007-09-12 00:27 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
acha,....dobry program na tv 2...
needle / 2007-09-12 00:30 / Bez rangi
na dobranoc napiszę FCi, że wybory kosztrują 90 mln, a nie jak sądziłem 200...
...zatem tyle ile powódź w jednym województwie w ciągu niecałych 2 tyg...
bebe / 2007-09-12 00:42 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
dziękuję needle...owszem w pewnym kontekscie brałam pod uwage KASĘ.....ale w innych...jakże innych realiach..prostego życia.oceniam....wyceniam..kalkuluję...ocena...prawie narzucona przez prozę.....prawda...?.....mówi sie trudno...bo życie...to Kapitalna rzecz......
mówię....tak....trzeba reagować...i przeliczać.....co lepsze...i jeszcze raz dziękuję, za sugestie.....podwójnie przeanalizowane ..jak widze ę...jest ok....ukłon....
Longterm / 2007-09-12 00:23 / Mostek Zwyciężymy!
Dobranoc. Krach nie grozi nam bo mamy Bernanke u steru. Dobry chłopak był i mało pił...
needle / 2007-09-12 00:04 / Bez rangi
2007-09-11 21:54:17 | *.*.*.* | rotux [ "Kierowca bombowca" ]
Inwestor jednosesyjny idealny tak...
Inwestor jednosesyjny rzeczywisty prawdopodobnie ma w portfelu gwarną gromadkę
longpozycji /co to urodziły się z nietrafionych dt/ Skąd takie moje wrażenie? Z
obserwacji money_forum_wypowiedzi między innymi.

a widzisz Rotuxie...
...ja też tak (zawsze) sądziłem...
...nie odnoszę wrażenia, że popierałeś tą moją kwestię...
...a z pewnością nie na tyle twardo, abym to zapamiętał...:-(
Longterm / 2007-09-11 23:22 / Mostek Zwyciężymy!
Dzisiaj był według mnie psychologiczne tzw. "momentum" dla byków i jak nic się strasznego (odpukać jakieś bankrutctwa kilku kolejnych hedge funds) to będziemy bić rekordy. Bernanke poruszył banalną prawdę o której wszyscy zahipnotyzowani paniką kredytową zapomnieli a mianowicie ogromna nadpodaż pieniądza na Świecie. Chiny, Indie, kraje Arabskie i Rosja mają gigantyczne nadwyżki i muszą to gdzieś inwestować. Paulson zaś mówi "gospodarka światowa nie była nigdy silniejsza niż teraz w całym jego życiu...". Z tego wcale nie wynika że USA przestaje się liczyć tylko wręcz przeciwnie liczy się jeszcze bardziej bo tam przyciągany jest swiatowy kapitał. Czyli że sytuacja na Wallstreet odzwierciedla również nastroje na Świecie. Największe firmy amerykańskie mają już ponad 50% dochodów z poza granic USA dzięki głównie rynkom wschodzącym więc niech zamilczą wszyscy Ci którzy opowiadają jakieś niepoważne sądy że USA nie powinna mieć żadnego wpływu na GPW.
TaS / 2007-09-11 23:53 / Tysiącznik na forum
Longu, a jeszcze niedawno wieszczyłeś katastrofe?

co sie dzieje... wszystko sie zmienia jak w kalejdoskopie...
Longterm / 2007-09-12 00:11 / Mostek Zwyciężymy!
ja nic nie wieszcze tylko wyciągam wnioski na bieżąco. Trzeba mieć świadomość dużego ryzyka na giełdzie. To tak jak w formule 1 - jak pada deszcz trzeba zwolnić, zjechać do boksu i zmienić opony, mieć świadomość że nie można już jechać tak szybko jak przedtem...
Longterm / 2007-09-12 00:20 / Mostek Zwyciężymy!
a najśmieśniejsze jest to że Bernanke twierdzi między wierszami że teraz właśnie jest bessa amerykańskiej gospodarki i za kilka lub kilkanaście lat ona powróci z wielką nadwyżką handlową i budżetową. Może inaczej- musi powrócić jeśli USA nie chcą zbankrutować prędzej czy później. (aby pokryć deficyt potrzebują codziennie 2,1 mld $ inwestycji zagranicznych).
warren buffet / 2007-09-12 00:14 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
(oklaski)
warren buffet / 2007-09-11 23:21 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Osesku, czy twoja betoniara ma sie dobrze ? jak sie to przekłada w stosunku do twojego portfela akcji ?

dobry wieczor
pklark / 2007-09-11 23:43 / portfel / -
Warren ,,,,,,,,,,,,, powiedz jakie masz przewidywanie co do HAWE -jest to chyba obserwowana przez ciebie spóleczka ......interesuje mnie horyzont kilku najblizszych sesyj .......jestem dośc mocno w nią zapakowany..........gratuluje smacznej jajecznicy z grzybami......
warren buffet / 2007-09-11 23:59 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
he he he he, no dziś sie kurde objadlem aż :)) ale było dobre..... co do hawe to obstawiam tak jak na sanwilu - podjazd i wyrzucanie akcji.... lewarowcy mogą zarobić w 1 dzien, ale sytuacja na GPW jest slaba wiec jesli chcesz zostac z PP - wywalaj je na wzroscie....

ale jak bedzie - czas oceni
szymon / 2007-09-11 23:18 / Uznany Gracz Giełdowy
pegas - dzis transakcja pakietowa 2000 szt po 110 zl, dywidena 20 wrzesnia, c/z ok 9....
pklark / 2007-09-11 23:49 / portfel / -
Dywidenda na poziomie 3 % ........nie powala ,ogólnie spólka "mało ruchliwa" jesli chodzi o kurs........miałem ok. 1 miesiąca i pogoniłem po kosztach zakupu i może dlatego czuje niechęć........
lojka / 2007-09-11 23:17 / Tysiącznik na forum
Dobrej nocki dla wszystkich

jutro zagramy w zielone ;)
SIT / 87.205.201.* / 2007-09-11 23:02
Mam takie pytanie odnośnie wykluczenia akcji Elektrimu z obrotu giełdowego - co to onacza
dla posiadaczy ? Czy spółka będzie je odkupywać czy coś takiego ? W jaki sposób można się
ich wtedy pozbyć i jak się ustala cenę ?
rpp / 2007-09-11 22:55 / Tysiącznik na forum
Jolu - sprawdź maila - wysłałem Ci coś na dobranoc i ... dobranoc.
lojka / 2007-09-11 23:10 / Tysiącznik na forum
dzięki
dobranoc
aszulski57 / 2007-09-11 23:17 / Tysiącznik na forum
dobranoc wszystkim .
Siedem zielonych dni życzę.
do początku nowsze
1 2 3 4 5
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy