Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Michał Wąsowski
Michał Wąsowski
|
aktualizacja

Największa afera giełdowa ostatnich lat? "Jeden tweet wystarczył i kurs się zawalił"

Afera wokół Elektrociepłowni Będzin, która wybuchła na warszawskiej giełdzie, może być jedną z największych od lat. - Można by było powiedzieć, że wszystko jest nie tak. Tu wszystko po kolei działo się tak, że wszyscy po kolei otwierali oczy - mówił Michał Masłowski, wiceprezes Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, w programie Money.pl. Wyjaśniał, co najbardziej bulwersuje w sprawie EC Będzin oraz jakiej reakcji oczekuje, by jak najszybciej wyjaśnić kontrowersyjne wątki. Komisja Nadzoru Finansowego ma bowiem badać Będzin pod kątem zarówno insider tradingu, jak i manipulacji kursem.
30
Podziel się:
KOMENTARZE
(30)
A B C
rok temu
Gdzie obajtek, morawiecki tam przekręty. W jaki sposób uzyskali majątki? Żaden z nich nie rozliczy się z majątku, a mają majątki liczone w dziesiątkach milionów.
Jarek
rok temu
Ale ale ... jesli choc polowa jest prawdą, i "zarzad kupował akcje" ... to zdążył sprzedac, czy nie? zarobil, czy kupil drogo, a teraz spadly?
Taka prawda
rok temu
Nie ma na co liczyć ponieważ każdy rząd sprawujący władzę ma zawsze swoich ludzi w tego typu instytucjach które pilnują interesów i pozwalają na tego typu działania. Nic z tym nie zrobicie i to jest bulwersujące.
Cisza co ?
rok temu
KNF - ELEKTRIM, PETROLINVEST, KCI ,CNT
Yachu
rok temu
Oddać władzę uczciwemu Tuskowi :) Neumanowi, Grasiowi,Niesiołowskiemu, Nowakowi Chlebowskiemu, Rychowi i Zdzichowi
...
Następna strona