Notowania

Przejęcie Raiffeisen Banku. BNP Paribas ujednolici systemy

Nadchodzą ważne zmiany dla dawnych klientów Raiffeisen Bank Polska. Po przejęciu banku przez BNP Paribas przyszedł czas na ostatni etap zmian. Klienci dostęp do usług bankowych uzyskają w nowym, ujednoliconym systemie.

Podziel się
Dodaj komentarz
(East News)
BNP Paribas przejął Raiffeisen Bank Polska. (Fot: Wlodzimierz Wasyluk)

BNP Paribas Bank Polska przeprowadzi od 9 do 11 listopada ostatni etap przejęcia podstawowej działalności Raiffeisen Bank Polska i ujednolici systemy informatyczne - wynika z komunikatu.

"Oznacza to, że wszystkie produkty i usługi klientów dawnego Raiffeisen Bank Polska, prowadzone w systemach bankowości internetowej oraz aplikacji mobilnych zostaną przeniesione do docelowych systemów bankowości internetowej i aplikacji mobilnych Banku BNP Paribas. Ujednolicenie systemów bankowych zapewni nie tylko efektywniejsze, ale i ich bezpieczniejsze funkcjonowanie" - przekonują przedstawiciele BNP Paribas.

Na czas niezbędnych prac technicznych ograniczony będzie dostęp do niektórych usług, w szczególności bankowości internetowej. Transakcje kartami płatniczymi - zarówno płatności w sklepach, jak i wypłaty z bankomatów - będą obsługiwane na bieżąco.

Likwidacja OFE. "Stanowiły wielki impuls dla rozwoju rynku kapitałowego w Polsce"

Z uwagi na ograniczenie pracy oddziałów i bankowości elektronicznej, BNP Paribas rekomenduje, by zlecenia przelewów do ZUS dokonać odpowiednio wcześniej, najlepiej do 8 listopada.

Na początku kwietnia BGŻ BNP Paribas zmienił nazwę na BNP Paribas Bank Polska wraz z otrzymaniem 29 marca wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego. Nastąpiło także ujednolicenie marki - pojawiła się ona w placówkach, systemach i aplikacjach, na kartach płatniczych oraz materiałach marketingowych.

31 października 2018 r. nastąpiło przejęcie przez BGŻ BNP Paribas działalności podstawowej Raiffeisen Bank Polska.

BNP Paribas Bank Polska jest członkiem wiodącej międzynarodowej grupy bankowej BNP Paribas. Jest bankiem uniwersalnym, notowanym na warszawskiej giełdzie. Aktywa razem banku wyniosły 109 mld zł na koniec 2018 roku.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Tagi: finanse, bankowość, giełda, wiadomości, giełda na żywo, bnp paribas, raiffeisen, połączenie, banki
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
04-11-2019

Wicher 7Paribas to złodziej.

04-11-2019

pomyłkasystem czego? Obłudy?

04-11-2019

PezerBynajmniej nie wszystkie produkty.

Rozwiń komentarze (8)