Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

S. Szmytkowski zastąpi T. Dyrgę jako wiceprezes Asseco Poland od 1 VII

0
Podziel się:

Rada nadzorcza Asseco Poland powołała Sławomira Szmytkowskiego na stanowisko wiceprezesa po rezygnacji z tej funkcji Tadeusza Dyrgi, podała spółka. Sławomir Szmytkowski będzie pełnić funkcję wiceprezesa od 1 lipca br. do końca obecnej kadencji zarządu.

S. Szmytkowski zastąpi T. Dyrgę jako wiceprezes Asseco Poland od 1 VII

"25 marca 2019 r. wpłynęła do spółki rezygnacja pana Tadeusza Dyrgi z członkostwa w zarządzie spółki, z pełnienia funkcji wiceprezesa zarządu ze skutkiem od 1 lipca 2019 r. Rezygnacja została złożona z przyczyn osobistych" - czytamy w komunikacie.

Tadeusz Dyrga pozostanie doradcą zarządu w realizacji projektów dla administracji publicznej.

"Jednocześnie rada nadzorcza na posiedzeniu w dniu 25 marca 2019 r. powołała pana Sławomira Szmytkowskiego do składu zarządu spółki, do pełnienia funkcji wiceprezesa zarządu na okres wspólnej, pięcioletniej kadencji obejmującej lata 2017-2021 ze skutkiem od dnia 1 lipca 2019 r." - czytamy dalej.

Sławomir Szmytkowski w latach 1996-2002 pracował w Prokom Software kolejno w Biurze Koordynacji Projektów Informatycznych następnie w latach 2003-2007 jako dyrektor Departamentu Klientów Strategicznych. Od połączenia Asseco Poland z Prokom Software w 2008 roku był dyrektorem zarządzającym. Od roku 200 jest dyrektorem Pionu Utrzymania Systemów odpowiedzialnego za realizację usług na rzecz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Od 1 lipca 2019 roku będzie pełnić funkcję wiceprezesa Asseco Poland odpowiedzialnego za nadzór nad Pionem Utrzymania Systemów, Pionem Eksploatacji Systemów i Pionem Administracji Publicznej, podano także.

Asseco Poland S.A. specjalizuje się w produkcji i rozwoju oprogramowania. Jest to największy software house z polskim kapitałem, ponad połowę przychodów grupy stanowią rozwiązania własne. Asseco jest szóstym największym dostawcą oprogramowania w Europie.

media
telekomunikacja
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)