Notowania

górnictwo
03.08.2018 15:43

Tesgas zbuduje gazociąg Słopnice-Zbludza dla PSG za 15,24 mln zł netto

Tesgas podpisał z Polską Spółką Gazownictwa (PSG) - spółką zależną Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa (PGNiG) - umowy na budowę gazociągu wysokiego ciśnienia DN 200 od Słopnic do Zbludzy z urządzeniami towarzyszącymi, o łącznej długości 13,4 km, podała spółka. Wartość umowy to 15,24 mln zł netto (18,75 mln zł brutto).

Podziel się
Dodaj komentarz

"Wykonawca zobowiązuje się wykonać przedmiot umowy do 31 stycznia 2020 r." - czytamy w komunikacie.

Budowa będzie realizowana w ramach przedsięwzięcia inwestycyjnego pod nazwą "Gazyfikacja rejonu Szczawnicy i gmin ościennych", podano także.

Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. jest narodowym operatorem systemu dystrybucyjnego gazu w Polsce. Jest największą spółką grupy kapitałowej PGNiG.

PGNiG jest obecne na warszawskiej giełdzie od 2005 r. Grupa zajmuje się wydobyciem gazu ziemnego i ropy naftowej w kraju, importem gazu ziemnego do Polski, magazynowaniem gazu w podziemnych magazynach gazu, dystrybucją paliw gazowych, a także zagospodarowaniem złóż gazu ziemnego i ropy naftowej w kraju i za granicą oraz świadczeniem usług geologicznych, geofizycznych i poszukiwawczych w Polsce i za granicą.

Tagi: górnictwo, hutnictwo, transport, logistyka, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz