Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
aktualizacja

8 tys. zł na rękę po 2 latach. W tej pracy podwyżka bywa naprawdę duża

O zarobkach w tym zawodzie krążą legendy. - Programista zarabiający 15 tys. zł to stereotyp - mówi Piotr Siemieniuk w najnowszym odcinku programu "Zawodowcy". Zanim takie pieniądze pojawią się na koncie, początkującego programistę czekają lata nauki, realizowania projektów i popełnienia błędów. Nawet programista o ugruntowanej pozycji nie może spocząć na laurach, w tym zawodzie stale trzeba uaktualniać wiedzę. Więcej o tym, co składa się na obowiązki programistów, jakie musi mieć cechy i czy łatwo się przekwalifikować do tego zawodu - w materiale wideo.

53
Podziel się:
KOMENTARZE
(53)
KPT.Ż.W.
3 lata temu
co za glupoty sam jestem marynarze i doszedłem do stopnia Kapitana Zeglugi WIELKIEJ. po wykrywaniu odpowiednich limitów wsxystko wiąże się z robieniem kursów. po szkole morskiej mozna awansować najwyżej do oficera jachtowego a potem caly czas nauka i zadawanie egzaminów w urzędzie morskim, a lipa tam nie przejdzie. egzaminy sa bardzo ciężkie i nie wszyscy je zdają kursy wiążą się z dużymi kosztami bo za wszystko placi marynarz do tego co 5 lat trzeba odnawiać certyfikaty i znowu koszty. Jakie są wymagania prosze przeczytać konwencję STCW a nie pisać glupoty i budzić ludzi na lądzie
TPA
3 lata temu
Może Euro. 15k zł to niewiele w tej branży.
Emigrant
3 lata temu
Lepiej zostać prawnikiem w UK. Znam pannę co wyciągnęła w zeszłym roku 200tys funi. To masz 80 tys złotych miesięcznie. Za taką kasę można pracować.
Lolek
3 lata temu
Szlag mnie trafia jak coś takiego czytam. Dlaczego spawacz może zarabiać 20 tys, a robotnik budowlany w Niemczech 15 tys? Czy fachową wiedza w tym kraju jest problemem? Publikując takie artykuły sami siejecie niezgodę.
abc123
4 lata temu
Pracuje w IT w sumie 8 lat i taki mam też staż pracy ogólnie (30 lat) Nie jestem programistą ale inżynierem. Zarabiam 15k brutto i nie jest to jakaś wygórowana kwota. Jest to standard dla seniora. Jestem pewien, że w ciągu kilku lat przekroczę 20k, w tym roku oferowali mi już 17k.
...
Następna strona