Trwa ładowanie...
bDTWrHJx

Notowania

Przejdź na

Bon pomaga żonie ministra? "Teorie spiskowe"

- Na tę chwilę w obiekcie mojej żony zarejestrował się jeden bon turystyczny i został zrealizowany -zadeklarował w programie "Money. To się liczy" wiceminister rozwoju Andrzej Gut-Mostowy. Zarzut, że wiceminister nadzorujący turystykę będzie jednym z beneficjentów bonu pojawiły się już na etapie prac nad tym świadczeniem. Jego żona prowadzi hotel Sabała w Zakopanem, natomiast sam wiceminister był jednym z pomysłodawców bonu. Gut-Mostowy uważa, że powiązywanie tych dwóch rzeczy to teorie spiskowe. Jak podkreśla, nikt nie zmusza polskich rodzin, by korzystały z bonu w hotelu, w którym ma udziały jego żona.- To rodziny decydują, dokąd pojadą – podkreślił. Z drugiej strony – jak zauważył – byłoby niepoważne, gdyby firma jego rodziny nie uczestniczyła w programie.

174 reakcje
13
108
53
Podziel się
Komentarze (53)
08-08-2020
bacha
Trudno zliczyć ilu wiceministrów mamy w tym "praworządnym" rządzie ... żadne państwo na świecie nie ma tak rozdętej biurokracji jak piSS !!!!!!!!!!!!!!!!!!! No ale trzeba...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (53)
bDTWrHJJ
KOMENTARZE
(53)
bacha
8 miesięcy temu
Trudno zliczyć ilu wiceministrów mamy w tym "praworządnym" rządzie ... żadne państwo na świecie nie ma tak rozdętej biurokracji jak piSS !!!!!!!!!!!!!!!!!!! No ale trzeba swoim wiernym pieskom natworzyć stanowisk żeby się szybko dorabiali milionów !!!!!!!!!!!!!!!!
Patriota
8 miesięcy temu
Mój bon do tego hotelu nie trafi
pis
8 miesięcy temu
Najperw Szumow potem Sasi potem narciarz dokąd tak będą kraść
bDTWrHKb
Robota
8 miesięcy temu
A któremu chciałoby się cokolwiek wymyślać, jeśli nie szedłby za tym osobisty zarobek?
Ewa
8 miesięcy temu
Beata szydło niech ponowi apel do BEZDOMNych aby pozostali w domach
...
Następna strona