Trwa ładowanie...
bDTlKqyd

Notowania

Przejdź na

Bon turystyczny. Hotelarz ocenia: kropla w morzu potrzeb

Czy bon turystyczny pomaga branży hotelarskiej? - To jest kropla w morzu potrzeb, ale pomaga, bo to jest system naczyń połączonych. Gdy dodatkowe pieniądze wpływają na rynek, jest to korzystne. Ale z drugiej strony tak naprawdę bon turystyczny się pogorszył. Można go teraz wykorzystywać nie tylko w obiektach noclegowych. Gama podmiotów, u których można płacić bonem turystycznym, jest dużo większa. W związku z tym to się jeszcze bardziej rozwodni i będzie miało jeszcze mniejszy wpływ na hotele. A tak naprawdę to hotele są najbardziej poszkodowane przez pandemię - mówił w programie "Money. To się liczy" Jan Wróblewski, współwłaściciel Zdrojowa Invest & Hotels.

19-03-2021
1 reakcja
0
0
1
Podziel się
Komentarze (1)
21-03-2021
Terex007
Z jednej strony kazali jeśli to możliwe pozostać w domu, z drugiej łaskawą ręką Duda rozdaje bony turystyczne. Czegoś tu nie rozumiem....paradoks . Na jaki tyfus bon...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (1)
bDTlKqyp
KOMENTARZE
(1)
Terex007
4 tyg. temu
Z jednej strony kazali jeśli to możliwe pozostać w domu, z drugiej łaskawą ręką Duda rozdaje bony turystyczne. Czegoś tu nie rozumiem....paradoks . Na jaki tyfus bon jeśli hotele zamknięte, i najlepiej pozostać w domu. Ale dobry pijar się robi 👌. PO było żenujące alE PiS chyba bardziej.