Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Coraz więcej zachorowań na koronawirusa, czwarta fala się rozpędza. Rząd planuje kolejne lockdowny? Co z turystyką? Ferie zimowe znowu spędzimy w domach? - Według mojej wiedzy, zamknięcie turystyki w związku z pandemią koronawiursa nie jest rozważane. Szczegóły polityki związanej z lockdownem to są bardzo zaawansowane analizy innych specjalistów. Zajmuje się tym rada medyczna przy premierze i inspektorat sanitarny - powiedział w "Money. To się liczy" Andrzej Gut-Mostowy, wiceminister sportu i turystyki. - Walczymy z pandemią przy pomocy metod, które obowiązują na całym świecie, a wręcz nasze przepisy są bardziej liberalne. Mogę na pewno dać obietnicę, że zrobię wszystko, by do lockdownu turystyki nie doszło. Cały sektor turystyczny może liczyć na to, że ma orędownika w mojej osobie i mojego departamentu. Podejmując jakiekolwiek decyzje, będziemy przedstawiać jak najbardziej rzeczowe i logiczne argumenty - dodał.

turystyka
7
Podziel się:
KOMENTARZE
(7)
Policjant 👮
2 lata temu
Tu już byli tacy przykryli Panowie z Wehrmachtu i Gestapo co krzyczeli "tylko dla Niemców" Żydów znaczyli gwiazdami Dawida, robili eksperymenty medyczne a siebie wzajemnie pozdrawiali haj hitler. Wiemy jak się to skończyło dlatego zwolennicy segregacji i nagłego zgonu uważajcie .
dj_
2 lata temu
Cmentarzy nie zamknęli to może i ferie będą. Najgorsza jest niepewność, ale z Partią nie ma żartów.
Hakina
2 lata temu
Tragedia jest mieć taki rząd, który oszukuje ludzi,wciskają ciemnotę.Skandalem jest to ,że ludzie dali się zmanipulować.Jesli dalej będziecie głosować i popierać ten rząd to będzie co raz gorzej.OPAMIETAJCIE SIE
Rak
2 lata temu
Oj tragedia,ferie w domu.... To Polacy mają dobre zarobki i kryzys im nie straszny skoro już lament co będzie w ferie
oby
2 lata temu
Oby był lockdown na ferie właśnie