Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Krzysztof Bosak: "Trzeba protestować. Trzeba rozbić tą złą większość w Sejmie"

- Nie ma powodu, abyśmy jako kraj likwidowali dwie z dochodowych branż rolniczych - mówił dla money.pl były kandydat na prezydenta z ramienia Konfederacji Krzysztof Bosak, obecny na proteście rolników w Warszawie. Jak podkreślił ta ustawa jest szkodliwa na wielu poziomach. - Obciążanie całego społeczeństwa odszkodowaniami za likwidację ważnych branż to absurd. Powinniśmy być tu wszyscy. Trzeba rozbić tą złą większość w Sejmie. Dobrze, że część posłów PiS już się zbuntowała. Z prywatnych rozmów wiem, że wielu z nich pomysł Kaczyńskiego z "Piątką dla zwierząt" się nie podoba, wiedzą, że to są szkodliwe rozwiązania dla Polski. Ważne, by prezydent Andrzej Duda czuł społeczne poparcie dla zawetowania tej ustawy - mówił.

0
0
20
Podziel się
Komentarze (20)
zobacz więcej komentarzy (20)
KOMENTARZE
(20)
mjfryc
2 lata temu
Konfederacja jedyną prawicową nadzieją obywateli i jedynym rozsądnym głosem w sejmie, studzącym lewicowe zapędy. Jeszcze trochę czasu i liczę, że tak ja kiedyś - wiele Rodaków również zauważy, że w wielu sprawach, to właśnie Konfederacja reprezentuje nasze poglądy, etykę i system wartości. Wolność, własność, sprawiedliwość. Ale nie "sprawiedliwość społeczna", tylko po prostu, sprawiedliwość - sprawiedliwość normalna, zwykła sprawiedliwość. Równość. Ale nie taka, że jednym wolno więcej, tylko równość wobec prawa, które ma być proste, a nie służące tylko prawnikom, korporacjom i kombinatorom. Własność. Państwo nie może robić wszystkiego. Państwo musi szanować własność obywateli. Im niższe podatki, im mniej w budżecie państwa, tym więcej w kieszeniach nas, obywateli.
Ania
2 lata temu
Konfederacja gdyby faktycznie chciała zmian to Bosak widząć ze w pierwszej turze nie przeszedł to wyrażnie stanołby za Trzeskowskim. Zmiana prezydenta byla by poczatkiem zmiany rządu który jest nie udolny. Wtedy Konfederacja miała by szanse aby uzyskac wiecej % w wyborach i współrządzić. Jak obecnie widać to taka przystawka PiS do pokrzykiwania, chyba im tak jest wygodniej.
#pl
2 lata temu
Konfederacja mówi to co chcą ludzie słyszeć ale myśli co innego, to partia która wszystko by prywatyzowała i ustaliła stawkę 2 zł/r-g
Yale
2 lata temu
Chcemy rzadu polskiego nie pisowskiego.Precz z komunistami.Chcemy byc w Unii Europejskiej nie w Rosji.
Krytyczny Lu
2 lata temu
Jacy oni rolnicy? Od kiedy to rolnicy prowadza fermy zwierzat futerkowych i koszerne ubojnie? Ten business nalezy do firm dunsko-izraelskich. I to one zaplacily za zadyme w centrum Warszawy. A Bosak wysluguje sie swoim pracodawcom. Bo niby skad nieskazony praca chlopczyk ma kase?