Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
Paweł Orlikowski
Paweł Orlikowski
|
aktualizacja

Luksusowa stodoła nad jeziorem. Cena budowy? 5900 zł/mkw.

Luksusowa rezydencja z zejściem i prywatnym pomostem nad jeziorem. Budynek jak i jego ogród robią ogromne wrażenie. - Architekci starali się wpasować budynek w okoliczne budownictwo, aby nie zaburzał widoków. Po sąsiedzku mamy niewielkie domki letniskowe ze spadzistymi dachami - powiedziała pani Joanna, właścicielka domu. Jak dodała, dom mierzy 6 metrów szerokości, 26 metrów długości, a powierzchnia użytkowa to 220 metrów kwadratowych i około 110 metrów kwadratowych tarasów. - Koszty wybudowania takiego domu wynoszą około 5900 zł za metr kwadratowy w stanie deweloperskim. Natomiast z wykończeniem to było w granicach 10 tysięcy złotych za metr kwadratowy - zdradziła właścicielka. Co udało się za to stworzyć? Zapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinka "Pomysłu na dom".

98
Podziel się:
KOMENTARZE
(98)
Dar
2 lata temu
Piękna, ale zwykłe domy też są super. My kupiliśmy segment na Ogrody Przyjaciół i niebawem mamy zaplanowane odbiory – spełni się wreszcie nasze marzenie o własnym M 😊
Maruda
2 lata temu
Cóż, nie ma się czym ewokować. Takie "domki" to "projektuje" mój 5 letni siostrzeniec. Kilka dziennie. Jeśli by jakaś pracownia architektoniczna miała problem z pomysłami na nowe "domki" to podejrzewam, że za kilka lizaków odstąpi on jej szereg swoich pomysłów.
Gośka
2 lata temu
Piękny
Bea
2 lata temu
Dom jest ciekawą propozycją dla lubiących nowoczesne wnętrza, w naturze. Absolutnie nie jest tandetny, wykończenie bardzo dobrej jakości, piękne połączenie drewna z betonem. Natomiast trochę brakuje mi ciepła domowego, miejscami sprawia wrażenie jakby to była instytucja-hol, czy korytarze . Dach nawiązuje do regionu, ale czy ogród naprawdę nie może być w stylu wiejskim? Byłby pięknym dodatkiem.
Flegmatyk
2 lata temu
Czyli 3300000 złotych za całość. Tanizna…
...
Następna strona