Źródło wideo: © Deutsche Welle

Niemcy odpowiadają na słowa Tarczyńskiego. "Polska przez noc nie stanie się bogata"

Dominik Tarczyński, europoseł z ramienia Prawa i Sprawiedliwości, mówił ostatnio, że teraz to Niemcy będą przyjeżdżać do Polski, aby zbierać truskawki. Zapytaliśmy obywateli tego kraju, jak skomentują słowa polityka. – Moje bratanice już teraz jeżdżą do Polski zbierać truskawki. One nie robią tego, bo się opłaca, a dlatego, że chcą coś przeżyć – mówi zapytana Niemka. – Niemcy nawet u siebie nie zbierają truskawek, dlatego na pewno nie będą tego robić w Polsce – komentuje jeden z pytanych. Drugi dodaje, że Polska przez jedną noc nie stanie się bogata. – Niemcy są wciąż zbyt wygodni i nigdy by tego nie zrobili – podsumowuje. | Materiał Deutsche Welle Po więcej zapraszamy na stronę www.dw.com.

Więcej wideo
Tej firmy zazdrości nam Europa. Oglądaj "Biznes Klasę"Tej firmy zazdrości nam Europa. Oglądaj "Biznes Klasę"
Wojanek pod lupą UOKiK. "Bardzo mocno przyglądamy się temu, co się dzieje na rynku"Wojanek pod lupą UOKiK. "Bardzo mocno przyglądamy się temu, co się dzieje na rynku"
Nie tylko artyści. Na kogo jeszcze składamy się z podatkówNie tylko artyści. Na kogo jeszcze składamy się z podatków
Informatyk na telefon. Orange nie jest już tylko telekomem. Rozwija usługi IT dla firm.Informatyk na telefon. Orange nie jest już tylko telekomem. Rozwija usługi IT dla firm.
Wygranie z inflacją w 12 miesięcy? "Gwarancji nikt nie powinien dawać"Wygranie z inflacją w 12 miesięcy? "Gwarancji nikt nie powinien dawać"
Pieniądze na zwykłym koncie? Ekspert tłumaczy, co się wtedy dziejePieniądze na zwykłym koncie? Ekspert tłumaczy, co się wtedy dzieje
"Generalnie przestrzegam". Mówi o błędzie, który popełniają przedsiębiorcy"Generalnie przestrzegam". Mówi o błędzie, który popełniają przedsiębiorcy
Wybrane dla Ciebie