Trwa ładowanie...
bDTLccXp

Notowania

Przejdź na

Pieniądze od rządu dla muzyków disco polo. Znany przedsiębiorca komentuje

Rząd chce rozdysponować 400 mln zł w ramach wsparcia dla artystów. Pierwotnie zespoły Bayer Full i Weekend miały dostać po ponad pół miliona złotych. Duże kwoty miały też dostać inne "grube ryby", co wywołało oburzenie opinii publicznej. Z tego powodu resort kultury ogłosił, że lista beneficjentów zostanie zweryfikowana i wstrzymał wypłaty. - Nie jestem psem ogrodnika i nikt z nas nie powinien być. Jeśli komuś dzieje się źle, to w odruchu solidarności jako państwo i społeczeństwo powinniśmy pomagać i na to przyzwalać. Oczywiście kontrolując, żeby ten proces był uczciwy, transparentny, po prostu przyzwoity. I myślę, że mechanizmy kontroli, choćby poprzez media i opinię publiczną, działają - oceniał w programie "Money. To się liczy" Rafał Sonik, przedsiębiorca i kierowca rajdowy.

327 reakcji
14
183
130
Podziel się
Komentarze (130)
16-11-2020
Wiola
Nie komentuje wogole tego wokalistą miliony wypłacane za sytuacje jaka panuje a ludzie co prace stracili mają dzieci domy na utrzymaniu itp zero pomocy i brak jakiego...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (130)
bDTLccXB
KOMENTARZE
(130)
Wiola
5 miesięcy temu
Nie komentuje wogole tego wokalistą miliony wypłacane za sytuacje jaka panuje a ludzie co prace stracili mają dzieci domy na utrzymaniu itp zero pomocy i brak jakiego kolwiek zainteresowania nimi.Polska to jedno z nielicznych państw które bardzo ciężko zrozumieć i
Olo 666
5 miesięcy temu
Do zobaczenia przy urnie, za moje pieniądze spotkamy się po raz ostatni p. Glinski.
analizator
5 miesięcy temu
Mają tantiemy i mogą iść na pomostówkę lub kuroniówkę
bDTLccXT
j23
5 miesięcy temu
Ja nie wierzę, że to się dzieje. Rozumiem teatry, kina, opery, muzea tak, bo tam zabronino chodzić publice ale też w formie pożyczki bezprocentowej. Przecież grajki i śpiewaki występują, grają w TV, na antenach radiowych, w internecie, dostają tantiemy. Za występ kasują po 40-70 tys. zł. Ktoś musi się opamiętać. Oni łykną każdą kasę, a zwykli ludzie co nie mają na chleb nie dostają po 500 tys.zł. Jeszcze bym zrozumiał, pożyczka niskooprocentowana na 5 lat. Ale nie rozdawnictwo moich podatków k.wasza mać!.
Tatarata
5 miesięcy temu
Najgorszy rząd ,jaki Polska miała ,w całej swojej historii.Rosja już zaciera ręce na Polskę.Polska ,krajem bez sojuszników i pieniędzy.Czy ciemny lud,nadal chce na PiS głosować?
...
Następna strona