Trwa ładowanie...
bDToLitN

Notowania

Przejdź na

Podatek od reklam. Jest reakcja zagranicy. "Bogate firmy płacą za mało"

- Podstawą systemu demokratycznego jest to, aby społeczeństwo miało dostęp do informacji. Aby system był różnorodny, musi być sprawiedliwy podatkowo. Okazuje się, że giganci technologiczni płacą mało w porównaniu do tego, jakie zyski uzyskują. Projekt jest na wczesnym etapie prekonsultacji. O tym warto dyskutować. Jeśli uznamy, że te stawki są nieproporcjonalnie rozłożone, to będziemy dążyli do tego, aby ci mniejsi gracze na rynku zapłacili mniej – mówił w programie "Newsroom" Paweł Jabłoński, wiceszef MSZ, odnosząc się do protestu mediów wobec planów wprowadzenia nowego podatku, które skrytykował m.in. Biały Dom.

12-02-2021
3 reakcje
0
0
3
Podziel się
Komentarze (3)
15-02-2021
annsTvn zapłacił tyle co ktoś ruchu, dobre
zobacz więcej komentarzy (3)
bDToLitZ
KOMENTARZE
(3)
anns
2 miesiące temu
Tvn zapłacił tyle co ktoś ruchu, dobre
kkk
2 miesiące temu
Zgadzam się,TVP jak sama twierdzi jest gigantem,podatków nie płaci ,utrzymuje się z pieniędzy podatników,więc jest to wielce niesprawiedliwe w stosunku do większych i mniejszych stacji.
Palmel
2 miesiące temu
TVN to są amerykanie którzy płacą tam podatki i z ich podatków jest utrzymywana armia amerykańska w Polsce czyli mają wpływ na ilość wojsk amerykańskich w Polsce tak że zanim się zacznie z kimś zadzierać to trzeba zobaczyć jakie będą tego skutki
bDToLiur