Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Podatki uderzają w kieszenie Polaków. Tadeusz Cymański: słabością państwa jest nierównomierna poprawa sytuacji

Rząd chwali się obniżaniem podatków. Money.pl na przykładzie rodziny z dwójką dzieci, gdzie rodzice są zatrudnieni na etatach i zarabiają po 5 tys. zł miesięcznie każde, policzył, jak wygląda to naprawdę. - Jeśli prawdą jest to, co napisało Money.pl, że większości społeczeństwa się pogorszyło, to za chwilę będą wybory, większość zdecyduje i odejdziemy. Można już ręce zacierać, bo w końcu będzie dobrze - powiedział w programie "Newsroom" WP Tadeusz Cymański, poseł Solidarnej Polski. – Ale nie mówimy o większości. Wyobrażacie sobie taką władzę, która sprawi, że wszystkim będzie lepiej i wszystkim się poprawi? Stare polskie porzekadło mówi: Bogatemu diabeł dzieci bawi, a biednemu wiatr w oczy. W sprawach społecznych mam poglądy bliskie środowiskom lewicowym i tego nie ukrywam. Analiza Money.pl jest wybiórcza. Na zmianach podatkowych tracą najsilniejsi ekonomicznie obywatele. W centrum uwagi, z czego ogromnie się cieszę, są najsłabsi. Były w naszym obozie...

rozwiń
0
0
72
Podziel się
Komentarze (72)
zobacz więcej komentarzy (72)
KOMENTARZE
(72)
Pokak
2 miesiące temu
Kłamstwa mamy najwyższe podatki w UE i jeszcze na dodatek najwyżej oprocentowane kredyty
Nigdy pis
2 miesiące temu
Słabością państwa jest to ,że ludzie uwierzyli cwaniakom pisowskimi i jak się okazało oddali kraj w ręce mafii. A ty Cymanski lepiej się nie odzywaj ,bo też nas podatników okradasz. Podpisujesz pracę w komisji na którą nie idziesz!!!!
Uczciwy
2 miesiące temu
A kto mnie zaszczyci odpowiedzią na postawione pytanie,a mianowicie; ile kosztuje dzienne utrzymanie posłów i senatorów oczywiście z kieszeni Polaków!Nie wiem czy to prawdziwe dane ale wcześniej spotkałem się z informacją,ze 1mln dziennie.
wojtek
2 miesiące temu
Cymański to taki sam cwaniak jak jego kumple partyjni .Tacy ludzie nigdy nie powinni reprezentować narodu ,wyborcy opamiętajcie się .
kraj
2 miesiące temu
I tak go wybiorą bo 34% elektoratu to tak samo myślący i postępujący na co dzień marny Wasz trud patrioci
...
Następna strona