Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Mateusz Ratajczak
Mateusz Ratajczak
|
aktualizacja

Pracownicy sanepidu dostaną podwyżki. Jest deklaracja

- Sanepid był instytucją zapomnianą. Wiele działań było prowadzonych na papierze i "na piechotę" - mówi w programie "Newsroom" p.o. szefa Głównego Inspektoratu Sanitarnego Krzysztof Saczka. Ma tu na myśli głównie nowe technologie i nowoczesne narzędzia, które wspierają pracę zatrudnionych w inspekcji sanitarnej osób. - Mam przekonanie, że w sanepidzie pracuje się znacznie lepiej. Są telefony, są komputery - mówi Krzysztof Saczka. Gość programu "Newsroom" zapewnia również, że w tym roku pracownicy sanepidów w całym kraju będą mogli liczyć na podwyżki. - Budżet dla inspekcji sanitarnej decyzją premiera został zwiększony i te pieniądze zostaną przeznaczone na wynagrodzenia - mówił Krzysztof Saczka.

KOMENTARZE
(6)
Ekonom wiejsk...
3 lata temu
Dobry ten premier i taki bogaty... Ja to musiałbym chyba 10 000 lat pracować, żeby tyle zarobić, a on ze swoich tak dał.
bububibi
3 lata temu
Komu chcą zabrać? Lepiej gdyby napisali skąd te pieniądze...
Pracownik MOP...
3 lata temu
A pracownicy MOPS stale na pierwszej linii przyjmują potrzebujących, pracują, a urząd jest otwarty cały czas. Opiekunki MOPS stale przy łóżkach swych podopiecznych! Ale kto by o nich pamiętał . Pensje niewielki - odpowiedzialność ogromna.
Baju baju
3 lata temu
Tak,dostaną jak pielęgniarki w szpitalu 😄
tak pytam
3 lata temu
Premier dał ???? A skąd miał ???