Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Protest rolników. Kosiniak-Kamysz: liczy się tylko zatrzymanie głupoty

- Jeśli jest sprawa, którą trzeba bronić przed głupotą, przed wprowadzaniem embarga na polskie rolnictwo, niezależnie od barw partyjnych jest tylko cel: bronimy polskiej wsi - mówił w środę lider PSL Władysław Kosiniak-Kamysz, który dołączył do protestu rolników z AgroUnii. Polityk odniósł się też do doniesień, zgodnie z którymi nowym ministrem rolnictwa ma zostać Grzegorz Puda. Ma on być twarzą wprowadzenia "Piątki dla zwierząt". - Jeśli to jest prawda, to nie można było wymierzyć polskiej wsi większego policzka. Atak na polską wieś zostanie zatrzymany tu i teraz - skomentował. Czy dołączenie do protestu AgroUnii jest zapowiedzią szerszej współpracy? - Jest wspólna sprawa, która może być zaczynem współpracy w przyszłości. Ale dziś liczy się tylko zatrzymanie głupoty, która się rozlewa w umysłach rządzących. Bo oni, wstając z kolan, upadli na głowę - powiedział lider ludowców.

0
0
24
Podziel się
Komentarze (24)
zobacz więcej komentarzy (24)
KOMENTARZE
(24)
Marcin
2 lata temu
A ja mam takie pytanie: jak sobie radzą rolnicy w państwach, gdzie hodowla zwierząt na futerka jest zabroniona, a i znęcać się nad zwierzętami (ubój rytualny) też nie wolno. Przecież zgodnie z płaczem naszych rolników, co to im nic przez całe życie się nie opłaca, powinno tam rolnictwo już dawno być martwe?
w.s.
2 lata temu
"Człowiek" ze wsi wyjdzie ale wieś z niego nigdy
jhvlhljll
2 lata temu
kosiniak iPSL nie mają prawa wypowiadać sie w temacie wsi!!! sam szukał poparcia w miastach a teraz wieli obrońca polskiego rolnictwa zakłamany ........k
56Y56
2 lata temu
TAK JAK PSL ROZWALIŁ WIEŚ TO MISTRZ W OKRADANIU ROLNIKÓW POZDRÓW SEWERYNA PA
rzeczywistość...
2 lata temu
98 % rolników jest za piątką Kaczyńskiego i przeciw ubojowi rytualnemu zwierząt ,jak ktoś mieszka w pobliżu ferm hodowlanych ,gdzie zwierzyną zabija się dla futerka to czuje niesamowity fetor i smród który czuć na ogromnym obszarze poza fermą . Utylizacja mięsa , wnętrzności , kości powoduje niesamowite zanieczyszczenie środowiska ,bogaczy to nie interesuje , dla nich liczy się tylko kasa . Kamysz i spółka próbują coś ugrać na ciemnym ludzie ... ,tak naprawdę ludzie na wsi potrafią kalkulować ,co im się opłaca a co nie .
...
Następna strona