Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Materiały Prasowe
|
aktualizacja
Materiał sponsorowany przez IMPACT

Ruszyła sprzedaż biletów na Impact’24! Znamy już pierwsze gwiazdy wydarzenia – to Peter Zeihan, Chris Bailey, Valerie Jarrett i Kenneth Cukier

Podziel się:

Co łączy doskonałego stratega geopolitycznego, eksperta od produktywności, wieloletnią doradczynię prezydenta Baracka Obamy oraz wybitnego dziennikarza i specjalistę w obszarze AI, w tym zastępcę redaktora naczelnego The Economist? To pierwsi speakerzy Impact’24, a każdy, kto pojawia się na tym wydarzeniu, robi na co dzień coś, co ma istotny wpływ na życie nas wszystkich. Najbliższa edycja eventu odbędzie się w dniach 15-16 maja 2024 w Poznaniu. Właśnie rozpoczęła się rejestracja – na wydarzenie o globalnej skali i wyjątkowości, zarówno pod kątem merytorycznym, jak i wizualnym.

Ruszyła sprzedaż biletów na Impact’24! Znamy już pierwsze gwiazdy wydarzenia – to Peter Zeihan, Chris Bailey, Valerie Jarrett i Kenneth Cukier
(materiały partnera)

Impact to największa inicjatywa tego typu w regionie, podczas której przeplatane są ze sobą różnorodne obszary związane z życiem człowieka i mające realny wpływ na to jak wygląda dzisiaj i jak będzie wyglądać jutro. Od biznesu, gospodarki czy geopolityki, poprzez innowacje i nowe technologie, zieloną energię i ekologię aż po kulturę, popkulturę czy sztukę. 

Na scenie Impactu dotychczas gościły tak wybitne, światowej sławy postaci jak m.in. Hillary Rodham Clinton, Natalie Portman, Yuval Noah Harari czy Nassim Nicholas Taleb. Na wydarzeniu występowali również najważniejsi przedstawiciele rządów, międzynarodowych mediów, biznesowi decydenci oraz wiele innych, wyjątkowych osób, które posiadają na co dzień silny wpływ na kształtowanie świata oraz jego przyszłości.  

Organizatorzy potwierdzają, że i w tym roku możemy spodziewać się gwiazd z najwyższej półki. Nie zabraknie także różnorodności pod kątem obszarów ich ekspertyzy, z mocnym akcentem na sztuczną inteligencję. Pierwszym ze speakerów specjalizujących się właśnie w AI czy Big Data, jest Kenneth Cukier. To wybitny, nagradzany autor i dziennikarz oraz zastępca redaktora naczelnego The Economist. Wydał kilka książek na temat technologii i społeczeństwa, m.in. właśnie "Big Data", która była bestsellerem New York Timesa, przetłumaczonym na ponad 20 języków. Ostatnia jego pozycja to "Framers" o sile modeli mentalnych i ograniczeniach sztucznej inteligencji. Z kolei Peter Zeihan to doskonały strateg geopolityczny, który pomaga ludziom zrozumieć, jak działa świat. Ma na swoim koncie współpracę z dyplomacją USA, społecznością think-tanków w Waszyngtonie, a na liście jego klientów znajdują się liczne firmy z grona Fortune 500, prestiżowe uniwersytety czy wojsko Stanów Zjednoczonych. Jest autorem kilku bestsellerów. Jego najnowsza pozycja to "The End of the World Is Just the Beginning". Valerie Jarrett, która wystąpi na wydarzeniu Impact już po raz drugi, była wieloletnią, doradczynią prezydenta Baracka Obamy – najdłużej urzędującą osobą na tym stanowisku w historii. Obecnie nadal ściśle współpracuje z byłym prezydentem jako dyrektor generalny i członek zarządu Barack Obama Foundation. Zwolenniczka transparentności, odpowiedzialności i inkluzywności w rządzie oraz orędowniczka równości płci. Natomiast Chris Bailey to ekspert od produktywności, autor bestsellerowych książek w tym obszarze i jeden z najczęściej oglądanych mówców TED wszech czasów. Jego słynna pozycja "Hyperfocus" pozwala odkryć, jak funkcjonować efektywniej osiągając stan superskupienia, a dodatkowo, jak zaoszczędzić czas pracując mniej, ale mądrzej. Organizatorzy utrzymują, że pierwsze cztery, już tak wyjątkowe, nazwiska to dopiero początek odkrywania speakerskich kart.  

IX edycja wydarzenia to także 8 scen i aż 23 ścieżki tematyczne, w tym kilka nowych, jak: AI, Capital Markets, Leadership, Space czy Investing in Ukraine. I chociaż samej konferencji Impact nie trzeba nikomu przedstawiać, to nie każdy wie, że Impact to także liczne wydarzenia towarzyszące jak, chociażby konkurs dla startupów Impact Arena, przestrzenie Impact Art czy Impact Bookstore, rywalizacja w szczytnym celu, czyli Impact Run, nagroda Money.pl, rozmaite warsztaty czy roundtables.  

Gospodarzem tego międzynarodowego wydarzenia już po raz czwarty będzie centrum i stolica Wielkopolski – Poznań.

Razem z ogłoszeniem pierwszych speakerów rusza także sprzedaż biletów na wydarzenie. Ich zakup w pierwszej, najbardziej atrakcyjnej cenowo puli Super Early Bird będzie możliwy do 1 grudnia lub do wyczerpania puli. 

Materiał sponsorowany

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl