Trwa ładowanie...
bEpUBcjV

Notowania

Przejdź na

Sośnierz ma plan na koronawirusa. "Musimy przejść do ofensywy"

- My w tej chwili więzimy naród i bronimy się przed koronawirusem. Pora go wreszcie zaatakować - mówił w programie WP Koronawirus poseł PiS i były szef NFZ Andrzej Sośnierz. Jego zdaniem służby powinny wyłapywać potencjalnych nosicieli i robić badania im oraz wszystkim ich najbliższym. Do tego konieczne jest powołanie pełnomocnika rządu. - Musimy robić kilkadziesiąt tysięcy testów dziennie - apelował.

629 reakcji
255
77
297
Podziel się
Komentarze (297)
zobacz więcej komentarzy (297)
bEpUBckh
KOMENTARZE
(297)
wazass
rok temu
tyle ze robic tego nie beda - bo i nie maja mozliwosci robic 100 tys testow dziennie- a mysle ze obecnie tez nie chca- az do wyborow
hdd
rok temu
My w tej chwili więzimy naród i bronimy się przed koronawirusem Andrzej Sośnierz Jego zdaniem służby powinny wyłapywać potencjalnych nosicieli i robić badania ??? a Co Robią innego !!!! jak ma pan inny sposób do do dzieła tylko nie pan się nie wysługuje kimś innym - krasnoludkami albo kosmitami : do roboty panie Andrzeju.
Tom33
rok temu
To sami Polacy uciekli trzy tygodnie temu do domów. Jeszcze nawet nie było żadnych zakazów. Wszędzie głupi strach przed śmiercią hehehe.
bEpUBckz
oojjj....
rok temu
Nie ma źle, damy radę, policja dostaje nowe armatki wodne i inny sprzęt ...będzie sprzątać ulice ....
dfdfd
rok temu
"Gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść". Wszyscy chcą rządzić i wiedzą jak! Pandemia to jednak duże wyzwanie i albo pomoże, albo zniszczy rząd. Na chwilę obecną sytuacja jest lepsza niż w Niemczech, Fracji, Hiszpanii i Włoszech więc po co te ględzenie, które nie pomoże, a może szkodzić.
...
Następna strona