Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
PiS daje pieniądze na dzieci. "Chcemy, by Polacy spełniali marzenia" [WIDEO]

PiS daje pieniądze na dzieci. "Chcemy, by Polacy spełniali marzenia"

 

 

W Polsce ma się rodzić więcej dzieci - to jeden z priorytetów rządu. Czy PiS chce przekonać do tego pieniędzmi? - PiS chce, żeby Polacy mogli realizować swoje marzenia - odpowiada Bartosz Marczuk, wiceminister rodziny.

W sobotę rząd ogłosił nowe programy socjalne, z których wkrótce mają korzystać Polacy. Wśród nich "Mama+", który zakłada gwarantowaną emeryturę dla matek czworga dzieci czy dłuższy urlop macierzyński za szybkie urodzenie drugiego dziecka. W programie "Money. To się liczy" Bartosz Marczuk, wiceminister rodziny, tłumaczy motywację rządu.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Czytaj także
Polecane galerie
sondor
2018-06-01 15:06
Fakt, słyszałem że dziecko nawet jedno dniowe wyżyje, ale pod warunkiem, że to jest pierwsze dziecko.
Jak to zrobić żeby urodzić szybko drugie dziecko -może to nam wytłumaczą ci, co to mają po jednym, albo w ogóle nie mają dzieci. To jednio, druga sprawa to już całkowita kalubryna - urodzić to nie sztuka, sztuką jest go wychować, a jak trafi się niepełnosprawne i zostanie tak potraktowane jak ci ostatnio w sejmie, to co będzie jak nawet nie będzie zdolne do zbierania puszek - umierać z głodu, bo za te pieniądze nie da się wyżyć- więc jak to będzie mądrale?!!!
jola
2018-05-31 16:39
znam takie matki ( pracuję w przedszkolu więc widzę co się dzieję ) co korzystaja z programu siedzac w domu nie pracując a dzieci 0d 7 do 17 są w bezpłatnym przedszkolu od pon. do pt. TAKA TO OPIEKA NAD DZIEĆMI .
daria
2018-05-31 16:34
wszystko ok. ale czemu niema pomocy dla matek , rodzin pracujących którzy też chcą mieć wiecej dzieci. tylko dla tych niepracujących. w moim miescie wiekszość patologii korzysta i się z nas śmieją a my na nich pracujemy. a dzieci i tak z tego nie korzystają . mi by wystarczylo abym dostala 100% pensji przez całą ciążę i macierzyński. taka pomoc powinna byc dla ludzi ktorzy pracują ewentualnie pracujących ojców. a nie dwoje nie pracuje i dostają choreeeee.
Pokaż wszystkie komentarze (68)