Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wiadomości
04.03.2020 13:42

Wielka impreza w Niemczech nie odbędzie się w kwietniu. Organizator zmienia plany

Organizatorzy targów Hannover Messe w związku z koronawirusem przenieśli start imprezy z 20 kwietnia na 13 lipca. To spory problem dla wystawców tych największych targów nowoczesnych technologii w Europie i na świecie. Impreza odbywa się od 70 lat. Start przesunięto pierwszy raz w historii.

Podziel się
Dodaj komentarz
(East News)
Hannover Messe to jedna z największych na świecie imprez targowych.

Przez ostatnie tygodnie organizatorzy prowadzili trudne rozmowy z władzami Niemiec Na bieżąco monitorowali rozwój wypadków i śledzili liczbę nowych zakażeń, aby zdecydować, jakie środki bezpieczeństwa należy zastosować podczas targów.

Rozwój sytuacji w kolejnych państwach Europy zmusiły organizatorów do podjęcia, jak to określili najtrudniejszej decyzji w wieloletniej historii targów. W środowym poście na oficjalnym profilu na Facebooku napisali:

"Nowa data - ta sama historia! Nigdy wcześniej w naszej ponad siedemdziesięcioletniej historii nie podjęliśmy takiej decyzji. # HM20 został przełożony na tydzień z 13 na 17 lipca 2020 roku!"

Niezależnie od tego poinformowano, że na targach, które wystartują w lipcu zostaną zapewnione najwyższe możliwe standardy higieny, bezpieczeństwa i opieki medycznej. Jak napisali, zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich pracowników, klientów, partnerów i gości jest w tym momencie priorytetem.

Fotowoltaika zmienia polski krajobraz.
Pierwsze w Polsce pływające panele fotowoltaniczne. Mała gmina Kolbudy w czołówce innowacji

Hannover Messe to jedna z największych na świecie imprez targowych. Odbywa się na terenach targowych w Hanowerze w Dolnej Saksonii w Niemczech. Zazwyczaj pojawia się tam około 6,5 tys. wystawców i 250 tys. odwiedzający.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Tagi: wiadomości, gospodarka, hannover messe, innowacje
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz