Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Sebastian Ogórek
Sebastian Ogórek
|
aktualizacja

Wielka płyta nie taka zła. "Było wiele mitów"

- Technologia na pół wieku to mit - przekonywał w programie "Money. To się liczy" Artur Soboń, wiceminister inwestycji i rozwoju. - Można spokojnie planować życie w wielkiej płycie, także na kolejne pokolenia - mówił.

25
Podziel się:
KOMENTARZE
(25)
Budowlaniec
5 lata temu
Zawsze gdy pojawia się temat wielkiej płyty to jako inżynier budowlaniec mam ubaw czytając zarówno artykuł jak i komentarze pod artykułem.... Martwcie się lepiej o współcześnie budowane budynki mieszkalne, a o wielką płytę zacznijcie się martwić za 100 lat.
Chris
5 lata temu
A ruski reaktor nie mógł wybuchnąć 😉 ta sama retoryka
Karolina nier...
5 lata temu
Co maja powiedzieć , że miliony Polaków będą mieć problemy ze starymi blokami . Oczywiście nie każdy jest taki sam , ale problemy już się zaczynają .
ck
5 lata temu
jak by nie patrzeć przy porównaniu z dzisiejszą myślą urbanistyczną blokowiska to wzór myśli dla pokoleń w porównaniu z dzisiejszym bałaganem . Brak miejsc zielonych przy apartamentowcach, wątpliwa jakość materiałów wykonawczych, błędy projektowe itd. Moim zdaniem za 20 lat będzie się trzeba zastanowić co z tymi wszystkimi "apartamentowcami" które sypać się będą na pewno... do wielkiej płyty będzie ich trzeba przeprowadzić hehe
Baca
5 lata temu
Tylko żeby jeszcze ktoś mądrymógł zarządzać tymi zasobami bo jak do tego czasu to funkcjonuja kliki wybranym przez siebie kolesi w radach nadzorczych Sółdzielni Mieszkaniowych i pazernych oszustów prezesów który w sposób bezczelny wręcz okradają lokatorów uważając że ich nikt nie ruszy=SKONTROLOWAĆ NIE MA TAKIEGO ORGANU ABY SKONTROLOWAŁ SPÓŁDZIELNIE Z PRZYCHODÓW I WYDATKÓW I NA CO POSZŁY TE PIENIĄDZE=ISTNIEJE NADAL TAKA SOBIE SPÓŁDZIELNIANA SAMOWOLKA=JAK DAWNIEJ JAK I TERAZ =PAN PREZES NA ZAGRODZIE RÓW3NY WOJEWODZIE=gDYBY ISTNIAŁY ZEWNETRZNE KONTROLE SPÓŁDZIELI TO PO KAŻDEJ W WIĘZIENIACH PRZYBYWAŁO BY PO KILKU PENSJONARJUSZY=????
...
Następna strona