Trwa ładowanie...
bEDRwonF
Notowania
Przejdź na

Wojna o polską świnię. "Co godzinę upadają 3 gospodarstwa"

- W ciągu jednej doby upadają w Polsce 72 gospodarstwa, które zajmują się hodowlą świń. To daje na godzinę 3 gospodarstwa, które są zamykane. PiS wyrzuca z Polski rolnictwo - mówił w programie "Money. To się liczy" lider AgroUnii Michał Kołodziejczak. Szef organizacji zrzeszającej rolników skomentował też aktywność Antoniego Macierewicza w dialogu pomiędzy rządem i rolnikami. - W ciągu tygodnia 3 razy spotkał się z rolnikami od momentu, kiedy my zapowiedzieliśmy strajk. W nieprzypadkowym miejscu dla Macierewicza, bo w jego okręgu wyborczym. To jest dla niego jak cios w twarz. Kiedy był ministrem z Beatą Szydło jako premierem obiecywali nam obronę polskiej wsi. Antoni Macierewicz mówi o jakimś laboratorium, o którym nikt nic nie wie, że będzie jedna strefa, że od jutra będzie można sprzedawać świnie z tego miejsca, choć to wbrew procedurom - przekonywał Michał Kołodziejczak.

20-07-2021
0
0
436
Podziel się
Komentarze (436)
zobacz więcej komentarzy (436)
bEDRwonR
KOMENTARZE
(436)
olla
2 miesiące temu
Kiedy do Sejmu wejdą tylko POLACY ?????
rolnik
2 miesiące temu
Macierewicz patronem polskiej wsi, już większego głupstwa nie przeczytasz nigdzie.
Bibliolog
2 miesiące temu
Głosowali na pis. To o co im teraz chodzi?
bEDRwooj
sdfs
2 miesiące temu
bzdura. Według statystyk, rolnik który ma 1 świnie i ją ubił na mięso - właśnie upadł, gdyż przestał być hodowcą świń ;-)
SPRAWIEDLIWOŚ...
2 miesiące temu
DZIEJOWA......obszarnicy muszą odzyskać swoje ziemnie .....im szybciej rolnicy bankrutują tym szybciej przejmują ją za długi prawowici właściciele. a obecni rządzący liczą że w nagrodę dołączą do tego towarzystwa
...
Następna strona