Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

- Nie rozumiem, dlaczego znaleźliśmy się w sytuacji, w której mówimy Polakom, że będzie dobrze, jeśli w połowie roku dostaniemy pieniądze z KPO, czy jakąś część zaliczki z tej puli? Przecież te opóźnienia w wypłacie środków z UE są już ogromne - powiedział w programie "Newsroom" WP prof. Artur Far-Nowak z Kolegium Gospodarki Światowej SGH. - Warunki, które stawia Bruksela, wcale nie są trudne. Poza tym nie rozumiem ciągle tego powtarzania, że Polska została oszukana. To nieprawda, nie ma mowy o żadnym oszustwie. Interpretacja kryterium praworządności wynika z orzeczenia Trybunału Sprawiedliwości UE. Mówienie, że Polska nada temu kamieniowi milowemu nowego znaczenia to mrzonka, a może nawet zagrywka. Znamy ambicje polityków partii rządzącej, tu chodzi o pokazanie, czym naprawdę jest ta praworządność i że świat się na niej zupełnie nie zna. To jest kluczowa rzecz. Nie mówimy zatem o trudnych negocjacjach, a o przywróceniu fundamentalnego porządku i rzetelności...

rozwiń
KOMENTARZE
(82)
cent
8 miesięcy temu
Dla większości społeczeństwa jest wiadome, że te miernoty z PIS-u rozwalają polską gospodarkę i finanse ale na miły Bóg niech przestaną kraść.
EmeryturyStaz...
8 miesięcy temu
Ale ludzie pracy zostali oszukani przez PiS i Dudę
Wolacja kacza
8 miesięcy temu
To propaganda dla ciemnej masy i łatwo pisowcom z betonami to idzie bo oni nie mają kompletnie zielonego pojęcia co się dzieje na osiedlu,na wsi a co dopiero w UE. Wolacy jeszcze myślą że dzieci się rodzą z samozapłonu, cuda się dzieją,duchy latają a ich święci idą do nieba .A będzie wielka niespodzianka bo czarci już na nich czekają .10 mln wolaków,pisowców,kleryków i ich band już mają rezerwację u lucjana .Zrobią sobie z kacapami igrzyska kto kogo bardziej oszuka i okradnie .
Galicjok
8 miesięcy temu
Czy ktoś na siłę zmuszał Polskę do wstąpienia do UNI EUROPEJSKIEJ ? Jak się podjęło decyzję aby być członkiem UNI to dobrze wiedzieliśmy że MUSIMY przestrzegać PRAWA Unijnego a nie Prawa PiS-u, Rosji lub Eskobaru. Teraz gdy się wzięło kupe pieniędzy z Uni nagle zaczyna się Unia nie podobać ? Gdy premier Tusk powrócił z Lizbony po negocjacjach przywożąc DOTACJI Unijnych SIEDEM RAZY tyle ile Polska wpłaca do budżetu Uni to co powiedział PREZES PiS ? Wielce OBRAŻONY ogłosił z mównicy w Sejmie że są to wyżebrane pieniądze bo gdyby to ON pojechał na negocjacje to by przywiózł z Lizbony nie SIEDEM ale SIEDEMDZIESIĄT SIEDEM RAZY TYLE !! Naród czeka na te SIEDEMDZIESIĄT SIEDEM RAZY TYLE !! Takie chamskie zagrywki to se można robić na wiejskich zabawach w remizach, na weselach obok gnojnika i na zebraniach oraz na zjazdach konwencji PiS-u ! Poważny człowiek ma swój HONOR !
obecnie2sort
8 miesięcy temu
rozliczymy po wyborach.
...
Następna strona