Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Zakopane. Hotelarze błagają turystów, by nie robili imprez

Zakopane znów jest oblężone przez turystów. Na ulicach i w sklepach są tłumy, maseczki, jak oceniają hotelarze, nosi jakieś 30 proc. gości. - Fiesta wróciła. Tak to powinno wyglądać, ale z punktu widzenia pandemii jest naganne - mówi Karol Wagner, hotelarz z Zakopanego. – Reżimów nie jesteśmy w stanie utrzymać. Właściciele hoteli obawiają się, że jeśli sytuacja się utrzyma i turyści będą się zachowywać nieodpowiedzialnie, rząd wprowadzi kolejny lockdown. Czy kolejny weekend w Zakopanem będzie przypominał karnawał w Rio? - Błagam, nie powtarzajcie tego procederu – mówi Wagner. – Nie róbcie imprez, za które hotelarze zostaną ukarani.

20-02-2021
309 reakcji
3
0
306
Podziel się
Komentarze (306)
zobacz więcej komentarzy (306)
KOMENTARZE
(306)
Pan
rok temu
My hotelarze błagamy przyjeżdżajcie zostawiajcie kasę, bo dobrobyt się kończy na tace nikt nie da, jak księżom. Sprzątaczce i pokojówce, co w muszli klozetowej grzebie trzeba zapłacić, bo ja Pan Wasciciel tam rąk nie włożę ZAPRASZAMYYY!!!!
Budzik
rok temu
Ludzie zacznijcie myslec swoim rozumem!. Przeciez to jest specjalnie napisany ten artykul aby dalej ludzi straszyc. Co drugi artykul to celowe zagranie majace na celu siać strach. Nie obudzicie sie z tego lęku to wszyscy bedziemy cierpieć z tego powodu. Albo wszyscy obudzimy sie i wyjdziemy na ulice i zrobimy wielkie boom albo oni zrobia z nami co beda chcieli
Gaba12
rok temu
Katastrofa ,nic do ludzi nie dociera. Gdzie maseczki, dystans. Mieszkam na Wyspach Kanaryjskich i maseczki nosimy wszedzie juz od sierpnia mimo upalow wysokich temperator. Ludzie opamietajcie sie, troche rozsadku.
tak
rok temu
Musicie sami wiedzueć o tym że chcą was wykończyć i to czy bèda robić imprezy czy nie to nie ma znaczenia W dyskontach tłumy ludzi Kapujecie o co tu chodzi.... czy jeszcze nie Ogarnijcie sie
Ewa
rok temu
Jak oni tak mogą , przecież w Polsce jest reżim i bieda .
...
Następna strona