Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Rada Polityki Pieniężnej podniosła stopy procentowe, biuro prasowe NBP zaczęło publikować w internecie wpisy ośmieszające instytucję. Tymczasem wartość złotego drastycznie spada. - Otoczka rozrywkowa wokół NBP nie jest w zakresie moich kompetencji. Ważne jest to, żeby tę inflację realnie przyciskać, bo presja inflacyjna z punktu widzenia popytu będzie rosła, więc ważne, by NBP maksymalnie ograniczył działalność rozrywkową, a skupił się na swojej podstawowej działalności - powiedział w "Money. To się liczy" Maciej Witucki, prezydent Konfederacji Lewiatan. - Rozumiem, że krzyżuje się tu walka z inflacją z kampanią wyborczą. Na poważnie jednak ważne jest, byśmy walczyli z inflacją, bo dochodzenie do poziomów dwucyfrowych będzie trudne dla firm. To będzie trudno okiełznać - dodał.

98
Podziel się:
KOMENTARZE
(98)
Klara
2 lata temu
Jak tu walczyc z inflacją jak rząd rozdaje kasę na lewo i prawo.
Janek
2 lata temu
Wzorem Turowa Glapa powinien zawierzyć Matce Boskiej NBP
ezop
2 lata temu
Ja myślę , że Kolegą Dyzmy z Oksfordu jest P.Suski
kpiarz
2 lata temu
Geniusz ekonomii stosowanej chodzący na kaczych łapach ideał, orzekł iż inflacja spadnie. Ja wierzę w każde jego słowo podobnie jak 35 % elektoratu.
Komentator
2 lata temu
Glapa był wymieniony przez finansjere światową jako najgorszy fachowiec, a Adrian dał mu nagrodę finansową, ludzie obudzcie się bo dzięki pisiorom i was za miske ryzu ktoś zje
...
Następna strona