Trwa ładowanie...
bELtqSsB
Notowania
Przejdź na

Hołownia socjalistą? Kobosko tłumaczy pomysły Polski 2050

Polska 2050 proponuje dochód gwarantowany dla górników, przypięto im przez to łatkę socjalistów. A co sądzą o podatku katastralnym? - Nie ma dzisiaj żadnych podstaw, by dyskutować o podatku katastralnym w Polsce. Jesteśmy w takiej sytuacji ekonomicznej, także związanej ze stopami procentowymi i inflacją, że ludzie wypłacają pieniądze z banków i inwestują w nieruchomości. To jedyny rynek, gdzie można ochronić swoje inwestycje. Nakładanie czy podnoszenie jakiegokolwiek podatku w Polsce jest błędem - powiedział w programie "Money. To się liczy" Michał Kobosko, przewodniczący Polska 2050. - Nominalnie stopy procentowe mamy zerowe, a realnie - ujemne. Ludzie nie mają w co inwestować, nie mają jak ratować swoich pieniędzy zjadanych przez inflację. Drożyzna dotyka nas wszystkich, im więcej będzie inwestycji mieszkaniowych, im bardziej państwo się zaangażuje, tym stopniowo dojdziemy do normalizacji - dodał.

3 reakcje
0
0
3
Podziel się
Komentarze (3)
zobacz więcej komentarzy (3)
bELtqSsN
KOMENTARZE
(3)
Student AE
4 miesiące temu
Lewica to po prostu lewica, PO to też praktycznie lewica, tylko nieudolna. PIS tez co raz częściej skręca w lewo. Polska 2050 jest jedną wielką niewiadoma. Konfederacja to chyba obecnie najbardziej pro wolnościowa, w sensie gospodarczym, partia.psl się już nie liczy.
Von komuchy ...
4 miesiące temu
CHOŁOWNIA TO BIS PEŁO. tak jak PO nie mają i mieć nie będą planu na Polskę, BO KTO BY ZA NICH MYŚLAŁ, IM CHODZI aby dorwać się do żłobu i kraść kasę jak wcześniej. A reszta ludu niech ZDYCHA. NIGDY PO, NIGDY NIE POZWOLIMY wam rządzić.
Xyz
4 miesiące temu
Hołownia to jeszcze gorsza odmiana PiS. Pensja minimalna dla bezrobotnych?. Należy zlikwidować socjal i drastycznie zmniejszyć podatki. Nie wprowadzać kolejny socjal. Było już to ćwiczone za PRL.
bELtqStf