Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Polski Ład już obowiązuje. Niektórzy nauczyciele dostali niższe pensje. - Wszyscy się go uczymy, to rewolucyjne zmiany podatkowe. Nauczyciele to kwestia wyliczenia i podejścia do Polskiego Ładu. Nie wszyscy są do niego jeszcze przygotowani. Gdzie będzie potrzebna poprawa, to poprawimy - powiedział w "Money. To się liczy" Stanisław Szwed, wiceminister rodziny i polityki społecznej. - Wprowadzamy to w życie, po kilku dniach funkcjonowania Polskiego Ładu trudno, by wszystko działało idealnie. Z informacji Ministerstwa Edukacji i MSWiA nie ma mowy, że ktokolwiek straci. Kwestia rozliczenia - mam nadzieję - zostanie jak najszybciej wyjaśniona. Może coś nie zagrało, też potrzebujemy czasu, by się zapoznać ze wszystkimi zmianami - dodał.

podatki
wideo
50
Podziel się:
KOMENTARZE
(50)
Sława04
2 lata temu
Ludzie PIS, na wysokich stanowiskach, ponoć wykształceni są reprezentantami wszystkich Polaków, tworzą takiego babora jak Nowy Ład. To jest jasna i oczywista sprawa, że nie nadają się do rządzenia państwem polskim. Niszczą ludzi. Lekceważą wartości takie jak uczciwość, solidność, rzetelność, odpowiedzialność, szacunek do drugiego człowieka. To takim wzorom ma hołdować nasze społeczeństwo? Tego uczy się w szkołach? Zdaje się ,że przykład idzie z góry. Rząd musi się zmienić ,bo już nic dobrego w obecnej sytuacji Polacy nie uzyskają. To co się dzieje to dramat wszystkich grup społecznych. To grabież w biały dzień w obliczu prawa. Okradanie nas wszystkich, którzy uczciwą pracą wypracowaliśmy emerytury i tych, którzy aktualnie pracują. To jest skandal na cały świat. Wstydzę się ,że mieszkam w kraju ,który rządzony jest przez niekompetentnych ludzi. Apeluję, by młodzi ludzie w nowych wyborach aktywnie oddawali swoje głosy na właściwe ugrupowania partyjne, tym samym odsunęli od władzy PIS. Niech w końcu powróci do naszego kraju normalność i poczucie bezpieczeństwa.
ford
2 lata temu
Wszyscy opisują ile stracili nauczyciele, mundurowi dlaczego nikt nie pisze o innych grupach pracowniczych którzy ciężko pracują trudno wymienić wszystkie grupy którzy stracili na tym ładzie o nich nikt nie wspomina bo i po co .
slavko02
2 lata temu
Dziś dowiedziałem się w pracy ( umowa zlecenie ) ,że moje stawki godzinowe ulegną zmniejszeniu bo wszedł NOWY ŁAD . Miało nie być umów śmieciowych . Znajomym też poobcinali stawki . Wydajemy coraz więcej na życie a okradają nas na nowo . Do czego to wszystko zmierza ? Aż strach pomyśleć a co dopiero powiedzieć .
Obermajtek
2 lata temu
Panie Szwed, jończą tu i jończą a xhodzi o głupie 400 500 PLN no bez przesady nikogo to nie zabije
Jaro
2 lata temu
Jestem emerytem który dał się wyrolowac PiS. Po co pracować przez 45 lat? Lepiej prze pękać przed telewizorem a PiS kupi twój głos, szkoda tylko że za czyjś głos zapłacą pieniędzmi zabranymi od ludzi uczciwych zetelnie płacących składki. Co to za kraj? Co za ludzie rządzą. Pozostaje mieć nadzieję że to ich ostatnia kadencja
...
Następna strona