Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Paweł Orlikowski
Paweł Orlikowski
|
aktualizacja

"Polski Ład" już namieszał. Zgłaszają się pierwsze "ofiary"

Rewolucja podatkowa stała się faktem, "Polski Ład" wszedł w życie i już zebrał żniwo. Do redakcji money.pl zgłaszały się setki osób, których pensje zmalały. Ten temat został poruszony w "Debacie ekonomicznej" money.pl i Wirtualnej Polski.

podatki
wideo
273
Podziel się:
KOMENTARZE
(273)
jowitka71
rok temu
Może by KTOŚ PORUSZYŁ TEMAT konieczności płacenia zdrowotnego od przychodów w jednoosobowych działalnościach gospodarczych, gdzie koszty nie mogą się rozliczyć w tym samym miesiącu, co faktura, gdyżsą to wynagrodzenia z umów o dzieło??? W takim przypadku powstaje konieczność zapłacenia 9% od PRZYCHODU w jednym miesiącu, a w kolejnym miesiącu, gdy koszty wygenerują straty, zdrowotne i tak się płaci od wirtualnych 3060 zł!!! I nikogo nie obchodzi, że się NAPŁACIŁO miesiąc wcześniej! W ten sposób NAPŁACAMY zdrowotne przez CAŁY ROK! A potem łaskawie mają nam oddać, w kwietniu 2023! Niestety, do tego czasu firma ZBANKRUTUJE, jak MOJA! Także piep*cie jakieś kocobały, a wszyscy milczą o ZABIJANIU PRZEDSIĘBIORSTW przez NOWY ŁAD!
okradziona
2 lata temu
ja uważam że młodzi zdolni wykształceni niech wyjeżdżają z tego popiętrzonego kraju kraju i nikogo nie obrażam z jeżeli są tacy co się obrażają to niech oddadzą to co ukradli
Agnieszka Z
2 lata temu
Niestety ten Pan ma rację. Samotni rodzice wychowujący dziecko stacą najwiecej . Już nie będziemy się we dwójkę rozliczać a to, ze ktoś sobie żyły wypływa i całe życie się kształcił po to aby utrzymać siebie i dziecko i zapierdzielal na dwóch etatach teraz nie będzie już . Teraz będzie zebrać na jednym etacie . Samotni rodzice uciekajcie z Polski. Tutaj nie ma przyszłości dla naszych dzieci. Teraz liczy się nieróbstwo i dziecioróbstwo
emerytka
2 lata temu
ja od emerytury330,40,euro,zaplacilam87,01 podatek,w polsce w hollandi 10%
Zdrowy !!!
2 lata temu
Rodacy!! Same ofiary , bieda, upadek Polski, zagrożeie życia, brak perspektyw...itd Do takiej sytuaci doprowadziło PIS. Toniemy, przegrywamy, znikamy .... Gdyby rzadziło PO z Tuskiem na czele ,Polska byłaby rajem, bogata, Polacy szczęśliwi, zadowoleni, bogaci, uśmiechnięci. Granice naszego raju Polska byłyby otwarte dla biednych muzułmanów i prześladowanych przez PIS LGBT. Niestety są to tylko nasze marzenia. W naszym stowarztszeniu "Wyzwolenie " jesteśmy załamani rzeczywistością. Musze przerwać moje wywody , bo siostra przełożona idzie z codzienną dawką psychotropów. W naszym Zakładzie Psychiatrycznym porządek musi być. Zapraszamy do nas wszystkich fanów Tuska i jego osobiście też z całą partią opozycyjną. Tu jest ich miejsce i raj.
...
Następna strona