Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

- Chciałoby się powiedzieć: "a nie mówiłem". Mamy bałagan, musimy ten pasztet jakoś zjeść, ustawę trzeba łatać. Ta sytuacja niestety będzie się pogłębiała, a objawy pojawiały się już od początku. Pomysł padł 15 maja, ustawa pojawiła się w lipcu, ostatnie zmiany były jeszcze w sierpniu, a później ekspres sejmowo-senacki - powiedział w "Money. To się liczy" Maciej Witucki, prezydent Konfederacji Lewiatan. - Rząd informuje, że jest to pokoleniowa i historyczna zmiana dla milionów Polaków na dziesiątki lat. Ja mam nadzieję, że zmiana pod tytułem "Polski Ład" nie przetrwa nawet kilku lat. Połataliśmy podatkowego Frankensteina i wypuściliśmy na rynek. Bez debaty, bez dyskusji, a przede wszystkim bez porządnego opisania - dodał Witucki.

podatki
wideo
4
Podziel się:
KOMENTARZE
(4)
Porażka
2 lata temu
Więcej rządzący by zyskali, gdyby delikatnie się z tego bałaganu wycofali. Niestety, obecny chaos paraliżuje nie tylko małe i duże przedsiębiorstwa, ale też osoby fizyczne. Cytując Panią Zofię N " Ludzie ludziom zgotowali ten los". Ale w imię czego?
i basta
2 lata temu
Rząd powinien po prostu przeprosić Polaków i wycofać ustawę pn. Polski Ład, bo to źle świadczy o władzy, jeśli taki akt prawny (będący po prostu bublem) nazywają ładem. Wycofać i przeprosić!
anna
2 lata temu
Ludzie nie wytrzymają, bo tego sie nie da wytrzymać!
Zawiedziony.
2 lata temu
W listopadzie płaciłem za 1 tone ekogroszka 980zl a teraz 1470!!! Dobijacie nas 😥😥😥😥😥😥😥😥😥