Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
aktualizacja

Rok 2021 rokiem podatków. "Budżet szuka pieniędzy, cokolwiek by pan premier nie mówił"

Opłata mocowa, podatek cukrowy, podatek od małpek - to tylko część danin, które uderzą Polaków po kieszeniach w przyszłym roku. Zdaniem Piotra Kuczyńskiego, analityka rynków finansowych, to nic innego, jak szukanie dodatkowych wpływów do budżetu. Ekspert ostrzega jednocześnie, że nadmierny wzrost cen może zagrażać gospodarce. Kiedy mielibyśmy problem i na ile to realne? - Uśmiech do pana prezesa Glapińskiego - stwierdził Piotr Kuczyński, sugerując tym samym, że wiele zależy od działań Narodowego Banku Polskiego.

podatki
wideo
8
Podziel się:
KOMENTARZE
(8)
jaa
3 lata temu
Ludzie u władzy nigdy krzywdy sobie nie zrobią. Diety, nagrody, posadki dla znajomych i rodziny… Marnotrawstwo, rozrzutność, przywłaszczanie publicznych pieniędzy jest normą. Rządy wielu krajów je zadłużają, by przekupić rozdawnictwem wyborców i wygrywać wybory. To rozdawnictwo odbije nam się kiedyś czkawką. Przeczytajcie sobie ksiazke pt. Emeytura nie jest Ci potzerbna . Opisuje jak można skutecznie budować swój majątek i stać się też finansowo wolnymi bez pomocy rządzących
Cocojumbo
3 lata temu
Atak socjalizmu czyli Polska jako Wenezuela europejska.Faktyczna inflacja to 7-8%.Dodkuk "Koperników" i podatki wgórę dla opłacenia tarcz i innych rzeczy jak socjalu 500+,13stek,itd,itp. Przepraszam was.Jak możecie jeszcze nie mysleć o wyjeździe z Polski?
Demiro
3 lata temu
Brakuje podatku od wymyśla ja podatku
Aska
3 lata temu
Dalej głosujcie na dojna zmianę. Dojadą wszystkich. Będziemy mieszkać w lepiankach i jeść miskę ryżu.
Diabeł
3 lata temu
PiS wykończy ten kraj do końca ciekawe kiedy polska zostanie bankrutem bo wyludni się bardzo szybko