Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Kryzys na rynku pracy. Pandemia uziemi pracowników

– Obecny wariant wirusa jest bardzo zaraźliwy i dotyka branże, które w czasie pierwszej i drugiej fali były właściwie oszczędzone. W połowie lutego mamy osiągnąć szczyt piątej fali. Jeśli wiarygodnie potraktować prognozę ministra Niedzielskiego, to oznacza, że przy 140 tys. przypadków dziennie będziemy mieli 2 mln osób na kwarantannie, a to oznacza bardzo duże ograniczenia w biznesie – powiedział w programie "Money. To się Liczy" Wojciech Kostrzewa, prezes Polskiej Rady Biznesu.

26-01-2022
Tagi:
0
0
7
Podziel się
Komentarze (7)
zobacz więcej komentarzy (7)
KOMENTARZE
(7)
Stanisław
4 miesiące temu
Współczuję bezobjawowym, którzy wbrew swojej woli zostali okresowo pozbawieni pracy. Szkoda, że nie wprowadzili kwarantanny na bezobjawowy katar.
Podatnik czyn...
4 miesiące temu
Jeszcze pracownik jest góra ale niedługo skończą mu sie pieniądze i będzie płacz i trzeba sie będzie zabrać na poważnie do pr@cy bo teraz to tylko czekają kiedy wyjada na wekent tym żyją cały tydzień a pr@codawca dla nich to wyzyskiwacz
ZK590
4 miesiące temu
Pandemia, kwarantanna bardzo dobra rzecz. Można bez problemu posiedzieć 10 dni na L-4. Reszta żyje z socjalu a na utrzymanie sfery budżetowej UE może odblokuje kasę.
Dolar
4 miesiące temu
Dziś kryzys jutro zwolnienia a na wiosnę płaczki znów będą płakać że za 2000 zł nie znajdą pracownika bo ma super firmę i wogole
Łajdactwo
4 miesiące temu
To może patriotyczny młody socjal się zaangażuje w pracę. Pracownicy sobie odpoczną.