Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Zmiany w podatkach. Semeniuk: Nie jestem osobą zbyt wrażliwą dla najbogatszych

- Jestem zwolennikiem wyrównywania dysproporcji między klasami społecznymi. Nie jestem też osobą zbyt wrażliwą dla klasy najbogatszej. Ich udział w kreowaniu budżetu państwa powinien być znacznie większy niż klasy ubogiej czy średniej. Moim marzeniem jest, aby klasa średnia została mocno wzmocniona - stwierdziła w programie "Money. To się liczy" Olga Semeniuk, wiceminister rozwoju, pracy i technologii. - Debata, która toczy wokół zmian w systemie podatkowym w kraju, jest zbyt daleko idąca. Poczekajmy na konkretne projekty ustaw i dopiero nad nimi dyskutujmy - zapowiada.

24-05-2021
Tagi:
podatki, Olga Semeniuk
0
0
34
Podziel się
Komentarze (34)
zobacz więcej komentarzy (34)
KOMENTARZE
(34)
Facepalm
rok temu
Tylko ze w niemczech pracownik marketu zarabia niz w Polsce wedlug rzadu "bogacz". Prawdziwo bogacze, korporacje i kler sa dla nich nie do ruszenia.
zwykły2
rok temu
Wszystko jest kwestią interpretacji - gdzie kończy się klasa średnia i zaczyna bogactwo. Przy 10 tys? Naprawdę? Przy średniej krajowej 5 tys?
dr Amen
rok temu
"Klasa średnia" czyli wg Patologii i Socjalizmu, ci co zarabiają między 5000 a 7000 brutto.
Gluś
rok temu
ale przyłożyła Morawieckiemu.
danny
rok temu
ci, którzy- i bardzo słusznie- chcą większej reprezentacji kobiet w rządzeniu, muszą mieć nietęgie miny, patrząc na to coś. Argument, aby kobiet nie brac do rządzenia. Szkoda.
...
Następna strona