Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
aktualizacja
Artykuł sponsorowany Aviva

Ubezpieczenie obejmuje COVID-19, a składka nie wzrasta

1
Podziel się:

Jesteś pracodawcą, który chciałby zwiększyć poczucie bezpieczeństwa swoich pracowników na czas epidemii koronawirusa? Jesteś pracownikiem, który chce ze spokojniejszą głową wykonywać swoje obowiązki? Rozważ ubezpieczenie obejmujące Covid-19.

Ubezpieczenie obejmuje COVID-19, a składka nie wzrasta

Ciekawą propozycję ubezpieczeniową dla pracodawców i pracowników przedstawiła Aviva. Firma umożliwia rozszerzenie zakresu nowych umów grupowego ubezpieczenia na życie Opiekun o świadczenie w razie śmierci z powodu zachorowania na Covid-19. Dodatkowa ochrona nie powoduje wzrostu składki.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom wielu grup zawodowych, a także pracodawców chcących zwiększyć poczucie bezpieczeństwa swoich pracowników na czas epidemii – mówi Hubert Szczepanik, dyrektor działu ubezpieczeń korporacyjnych w Avivie.

Z dodatkowej ochrony mogą skorzystać klienci, którzy zdecydują się na zawarcie grupowego ubezpieczenia Opiekun na podstawie kwotacji wystawionej od 15 września do 31 grudnia 2020 r.

Gdyby osoba ubezpieczona zmarła na tę chorobę, wypłata z tytułu śmierci zostanie podwojona – dodaje Hubert Szczepanik. Suma ubezpieczenia z tytułu śmierci wskutek zachorowania na Covid-19 wynosi tyle, ile suma ubezpieczenia z tytułu śmierci, ale nie więcej niż 100 tys. zł. Oznacza to, że jeśli osoba ubezpieczona umrze wskutek zachorowania na Covid-19, a suma ubezpieczenia z tytułu śmierci wynosiła 100 tys. zł to Aviva wypłaci nawet 200 tys. zł uposażonym (zwykle osobom najbliższym).

Dodatkowa ochrona z powodu Covid-19 obowiązuje do pierwszej rocznicy ubezpieczenia i może objąć tylko uczestnika zatrudnionego przez pracodawcę.

Ubezpieczenie Opiekun przeznaczone jest dla szerokiego kręgu pracodawców, którzy chcą ubezpieczyć grupy od 7 pracowników. Zakres ochrony można elastycznie dopasować do oczekiwań i możliwości. Najczęściej obejmuje ona ubezpieczenie na życie, poważne zachorowania, rakassistance, świadczenia szpitalne oraz inne umowy dodatkowe chroniące pracowników i ich rodziny. Składka może być finansowana przez pracownika, pracodawcę bądź współfinansowana.

Aviva przygotowała też specjalną ofertę ubezpieczenia Opiekun dla nauczycieli i pracowników szkół i przedszkoli. Do wyboru są 3 warianty ochrony, różniące się sumami ubezpieczenia oraz składką (60, 70 lub 80 zł miesięcznie). W cenie jest również świadczenie dodatkowe w razie śmierci z powodu zachorowania na Covid-19.

Propozycja przeznaczona jest zarówno dla nauczycieli, jak i pracowników szkół i przedszkoli. Uważamy, że objęcie nauczycieli ubezpieczeniem jest szczególnie potrzebne po powrocie do nauki stacjonarnej. Zamierzamy więc zainteresować tą propozycją ubezpieczenia pracowników oświaty, jak również dyrektorów placówek i prowadzące je samorządy – mówi Hubert Szczepanik z Avivy.

Więcej informacji można uzyskać tutaj: https://www.aviva.pl/ubezpieczenia-dla-firm

ubezpieczenia
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(1)
!@#$%^&^%$#@#...
4 lata temu
I mamy w końcu dowód że covid-19 jest sposobem aby wyłudzic od pracowników badania ,które zmuszą go w konsekwencji do szczepienia ,bo inaczej nie bedzie mógł pracować!! Firmy ubezpieczeniowe sa w zmowie z globalistami dążącymi do ubezwłasnowolnienia ludzi i zredukowania ich liczby tylko do tych najpotrzebniejszych!! Legalna eutanazja już niedaleko !!!!