Trwa ładowanie...
bDziTnXF

Notowania

Niedziele Handlowe 2019 – Wszystkie wiadomości

54
07.12.2019 9:26

HANDEL
 / 
Niedziele handlowe 2019. Czy 8 grudnia zrobimy zakupy?

Oprócz handlowców i ich dostawców mało kto pamięta, szczególnie w grudniu, które niedziele są handlowe, a które nie. Ten problem będziemy mieć jeszcze do końca roku. W przyszłym takich niedziel będzie tak mało, że przypomną nam o tym w reklamach.

2
18.10.2019 13:23

ZAKAZ HANDLU
 / 
Niedziele handlowe 2019. Czy 20 października to niedziela handlowa? Podpowiadamy

Niedziela handlowa stały się w Polsce prawdziwą rzadkością. Na tę chwilę zakupy zrobimy zazwyczaj jedynie w ostatni weekend miesiąca. Podpowiadamy, czy w najbliższą niedzielę zrobimy zakupy.

35
14.09.2019 15:20

ZAKAZ HANDLU
 / 
Niedziele handlowe. Czy jutro w niedzielę 15 września zrobimy zakupy?

W związku z zaostrzeniem ustawy o zakazie handlu niedziele handlowe w 2019 r. przypadają zdecydowanie rzadziej. Podpowiadamy, czy w najbliższą niedzielę 15 września sklepy będą otwarte.

9
07.09.2019 16:15

ZAKAZ HANDLU
 / 
Niedziele handlowe. Czy jutro 8 września sklepy będą otwarte?

Niedziele handlowe przypadają coraz rzadziej. Wszystko za sprawą ustawy o ograniczeniu handlu, która obowiązuje w Polsce od 2018 r. Podpowiadamy, czy jutro zrobimy zakupy.

2
17.08.2019 14:57

ZAKAZ HANDLU
 / 
Niedziele handlowe. Czy jutro 18 sierpnia sklepy będą otwarte?

Niedziele handlowe przypadają coraz rzadziej. Wszystko za sprawą ustawy o ograniczeniu handlu, która obowiązuje w Polsce od 2018 r. Podpowiadamy, czy jutro w niedzielę 18 sierpnia zrobimy zakupy.

bDziTnXH
10.08.2019 13:48

ZAKAZ HANDLU
 / 
Niedziele handlowe. Czy jutro 11 sierpnia sklepy będą otwarte?

Niedziele handlowe w nowym roku przypadają coraz rzadziej. Wszystko za sprawą ustawy o ograniczeniu handlu. Podpowiadamy, czy jutro 11 sierpnia sklepy będą otwarte.

3
02.08.2019 16:58

ZAKAZ HANDLU
 / 
Niedziele handlowe sierpień - kalendarz 2019. Czy w najbliższą niedzielę 4 sierpnia sklepy będą otwarte?

W nowym roku niedziele handlowe w naszym kraju przypadają coraz rzadziej. Aktualnie zakupy możemy zrobić najczęściej jedynie w ostatni weekend miesiąca. Podpowiadamy, czy w najbliższą niedzielę 4 sierpnia zrobimy zakupy.

1
31.07.2019 16:58

ZAKAZ HANDLU
 / 
Niedziela handlowa a zakaz handlu sierpień 2019 - kalendarz. W które niedziele zrobimy zakupy?

Niedziela handlowa przypada w Polsce coraz rzadziej. Wszystko za sprawą ustawy o ograniczeniu handlu, która obowiązuje od marca 2018 r. Podpowiadamy, w które niedziele sierpnia sklepy będą otwarte.

7
28.07.2019 7:32

ZAKAZ HANDLU
 / 
Niedziela handlowa 28 lipca - czy dzisiaj sklepy są otwarte?

W 2019 r. w Polsce niedziela handlowa to coraz większa rzadkość. Od stycznia zakupy możemy zrobić zazwyczaj jedynie w ostatni weekend. Sprawdź, czy dziś sklepy są otwarte.

bDziTnXN
114
27.07.2019 7:00

ZAKAZ HANDLU
 / 
Niedziele handlowe. Czy jutro 28 lipca sklepy będą otwarte?

Jak co weekend, większość z nas zadaje sobie pytanie, czy jutro sklepy będą otwarte. Od nowego roku niedziele handlowe przypadają zdecydowanie rzadziej.

15.07.2019 10:47

ZAKAZ HANDLU
 / 
Niedziela handlowa lipiec 2019 - kalendarz. W które niedziele sklepu będą otwarte?

W nowym roku niedziela handlowa z uwagi na zakaz handlu przypada zdecydowanie rzadziej. Podpowiadamy, w którą niedzielę lipca zrobimy zakupy - kalendarz 2019.

17.05.2019 13:10

ZAKAZ HANDLU
 / 
Niedziele handlowe 2019. Czy w najbliższą niedzielę 19 maja sklepy będą otwarte?

Niedziele handlowe w nowym roku z uwagi na zakaz handlu przypadają coraz rzadziej. Podpowiadamy, czy w najbliższą niedzielę 19 maja sklepy będą otwarte.

119
11.05.2019 10:00

ZAKAZ HANDLU
 / 
Niedziele handlowe 2019. Czy jutro 12 maja sklepy będą otwarte?

Niedziele handlowe w 2019 r. z uwagi na zakaz handlu przypadają zdecydowanie rzadziej. Podpowiadamy, czy jutro 12 maja sklepy będą otwarte.

bDziTnXO
05.04.2019 12:22

ZAKAZ HANDLU
 / 
Niedziele handlowe 2019. Czy w najbliższą niedzielę 7 kwietnia sklepy będą otwarte?

Niedziele handlowe w nowym roku to coraz większa rzadkość. Najczęściej zakupy możemy zrobić w ostatni weekend miesiąca. Kwiecień jest jednak wyjątkiem. Czy w najbliższą niedzielę (7 kwietnia) sklepy będą otwarte?

8
02.03.2019 6:00

HANDEL
 / 
Niedziela handlowa 3 marca. Czy sklepy będą dziś otwarte? Gdzie zrobimy zakupy?

Niedziela 3 marca jest pierwszą niedzielą tego miesiąca. Oznacza to, że tego dnia sklepy, markety i galerie handlowe w Polsce będą zamknięte.

01.03.2019 8:00

HANDEL
 / 
Niedziele handlowe marzec 2019. Kiedy zrobimy zakupy, a kiedy nie? Sprawdź, w którą niedzielę w marcu będziesz mógł zrobić zakupy

Niedziele handlowe marzec 2019. W tym miesiącu będziemy mieli aż pięć niedziel, ale tylko w jedną będziemy mogli zrobić zakupy. Sprawdź, kiedy sklepy będą otwarte, a kiedy zamknięte.

292
06.02.2019 13:45

HANDEL
 / 
Zakaz handlu do analizy, tylko chętnych brak. Ministerstwo rodziny nie pracuje nad zmianami w ustawie

Zakaz handlu do zmiany? Premier Mateusz Morawiecki ogłosił przegląd skutków ustawy i ewentualne zmniejszenie liczby niedziel niehandlowych. Jak wynika z informacji money.pl, w tej chwili ani resort pracy, ani ministerstwo finansów nie analizują zakazu handlu. Nie trwają też prace nad zmianami w przepisach.

02.02.2019 6:00

3 LUTY
 / 
Niedziela handlowa 2019. Czy 3 lutego zrobimy zakupy?

Czy 3 lutego jest niedzielą handlową? Sprawdź, czy jutro będziesz mógł zrobić zakupy.